Ubytování Na Statku

Zlíč 8, Česká Skalice
Kapacita: 26 osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 1 denNabízíme příjemné ubytování v rodinném penzionu, který se nachází v těsné blízkosti Ratibořic a Babiččina údolí. Parkování, venkovní vyhřívaný bazén a zahradní posezení v areálu. Vhodné také pro rodinné oslavy, firemní akce a svatby ve stylu zahradních slavností.

Vybavení objektu

V areálu je k dispozici parkování, kolárna, stolní tenis, společenská místnost s kulečníkem, ohniště, zahradní gril, zastřešený vyhřívaný bazén.

Pokoje

Nabízíme pět plně vybavených apartmánů.

Parkování

Parkování zdarma v uzavřeném areálu.

Stravování

Stravování vlastní - každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku, nebo možnost stravování v restauraci, vzdálené cca 100 m od penzionu.

Letní aktivity

Cyklotrasy, památky v okolí, vyjížďky na koních, tenis, golf, koupání ( v místě přehrada Rozkoš), vyjížďky na lodičkách, minigolf, letní kino, vyhlídkové lety.

Zimní aktivity

Běžkařské tratě v místě, Orlické hory vzdálené cca 30 km, Krkonoše vzdálené cca 40 km. Aquaparky v Hradci Králové a Polsku ( Kudowa Zdroj - vzd. cca 10 km.)

Celoroční aktivity

Památky v blízkém okolí: Ratibořický zámek a Babiččino údolí, zámky Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno, Kuks. Zámky Ratibořice a Kuks mají jako jediné elektronického průvodce. Možno navštívit Teplicko - Adršpašské skály, pevnosti Dobrošov a Josefov, Orlické hory a Krkonoše, Polsko ( vzd. cca 10 km) - zde můžete navštívit lázně Kudowa Zdroj, místní trhy, Stolové hory.

Letní sezóna

O letních prázdninách máme týdenní pobyty od soboty do soboty. Cena za apartmán za týden je
9 900,-Kč.

Mimo sezónu

400,-Kč/1osoba/1noc - jedna noc
350,-Kč/1osoba/1noc - dvě noci a více


Kontakt Ubytování Na Statku Ubytování Na Statku levné ubytování Česká Skalice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti