Apartmán U Růčků

na Penziony.cz
od roku 2009
Červená Voda 69, Červená Voda
Kapacita: 10 osob
Cena: 200 - 300 Kč
min. delka 1 den*celoroční ubytování v přízemí rodinného domu,vhodné pro turisty, rodiny i firemní zaměstnance s kapacitou 10 osob. *Dům se nachází v klidné části obce Červená Voda na rozhraní Orlických hor a Jeseníků ve velmi atraktivní a krásné přírodě ,jenž svým charakterem přímo vybízí k turistickým a sportovním aktivitám. *v klidné části obce, ve směru na Boříkovice(cca 10min. jizdy autem od areálu Skipark Červená Voda). * K dispozici jsou tři pokoje, dvou ,tří a pěti lůžkový.Každý pokoj je včetně standardní výbavy. * Součástí ubytování je plně vybavená kuchyňka s plynovým sporákem s multifunkční el. troubou s možností plnohodnotného vlastního vaření ,jejíž součástí je jídelna s TV ,SAT a DVD. *Prostorná společenská místnost s TV,SAT,HI-FI. * sociální zařízení-toaleta a koupelna se sprchovým koutem-po celkové rekonstrukci 2010. * udržovaná travnatá zahrada s bazénem, kde je možnost sportovních her a zastřešené venkovní posezení s grilem a ohništěm. * Nekuřácké prostředí uvnitř domu. * Parkování přímo u domu v prostorné oplocené zahradě. * Domácí prostředí * Pro rodiny s dětmi možnost dětské postýlky a jídelní stoličky ,dále oplocené zahrady s houpačkama,dětským domečkem a pískovištěm s hračkami

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování se nachází v horní části Červená Voda.Cesta je jednoduchá.Na kruhovém objezdu pojedete směrem na boříkovice a po pravé straně ve třetí odbočce se nachází náše ubytování.Je to v ulici na proti koloniálu a u odbočky se nachází velký kamený kříž. Od areálu Skiparku červená Voda jsme pouze 10min. jízdy autem www.rucka.eu

Pokoje

* K noclehu jsou určeny tři pokoje dle velikosti -dvoulůžkový, třílůžkový a pětilůžkový s balkónem. * V každém pokoji se nachází běžná výbava, jako jsou úložné skříně, noční stolky s lampičkou.

Služby

* Součástí ubytování je plně vybavená kuchyňka včetně nádobí a spotřebičů (lednička, mikrovlnka, el.vařič a rychlovarná konvice). * Součástí kuchyňky je jídelna s rozkládacím stolem. * K zábavě a odpočinku je zde TV se satelitem a DVD přehrávačem a je možnost zapůjčení i stolních her. * Prostorná společenská místnost * Další možností, je využití zastřešeného venkovního posezení s ohništěm a grilem, jenž je na přilehlé udržované zahradě. * Na zahradě je samozřejmě možnost sportovních her .Po dohodě možost využití bazénu (dohodou se rozumí pouze formalita, kdy bazén připravíme k užívání).Pro malé děti na zahradě houpačka a pískoviště.

Parkování

u domu v uzavřené oplocené zahradě pro cca. 5 aut.

Stravování

* Součástí ubytování je plně vybavená kuchyňka včetně nádobí a spotřebičů (lednička, mikrovlnka, el.vařič a rychlovarná konvice). * Obchod pro nákup potravin je přímo naproti ubytování. * Další obchody,jakož to i několik restaurací pro případ nevyužití vlastního vaření jsou v centru obce cca 1000 m od ubytování ,nebo možnost využití nedaleké picerie s rozvozem do domu.

Celoroční aktivity

* Okolí červené Vody je turisticky atraktivní lokalita.Je zde řada možností turistiky, cykloturistiky a sportovního celoročního vyžití. * Dominantou obce Červená Voda je nová rozhledna na Křížové hoře, druhá rozhledna je na Suchém vrchu. * Celé okolí je doslova protkáno turistickými a cykloturistickými trasami.Je jen na Vás jestli se rozhodnete pro kolo nebo pěší.V nedalekých Králíkách (5Km) je možnost návštěvy koupaliště.Mezi velké zajímavosti patří nejrozsáhlejší síť opevnění z druhé světové války, které se právě na Králicku nachází.Přímo v Králikách je i muzeum československého opevnění včetně mnoha kusů výzbroje a techniky té doby.V okolí je i několik přístupných, velkých dělostřeleckých tvrzí, mezi nejznámější patří tvrz Bouda na Suchém vrchu. * Pro milovníky zimních sportů je zde i mnoho běžeckých tras. *Milovníci sjezdového lyžovaní mají možnost vyžití v SKI Šanov ,Skipark Červená Voda a Čenkovice jsou hned přez kopec, pouze 15km od nás.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Více informaci Vám napíšeme po Vámi zaslání emailu v sekci Poslat email.

Letní sezóna

250kč osoba/noc

Zimní sezóna

250Kč osoba/noc

Mimo sezónu

250Kč/ osoba/noc

Slevy

děti do 3let zdarma / děti do 10 let 200kč os/noc


Kontakt Apartmán U Růčků Apartmán U Růčků levné ubytování Červená Voda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti