Penzion Rosa

Šanov 4, Červená Voda
Kapacita: 27 osob
Cena: 350 - 350 Kč
min. delka 1 denUmístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v malebném prostředí na rozhraní Orlických hor a Kralického Sněžníku v podhorské osadě Šanov u Červené Vody v okrese Ústí nad Orlicí v nadmořské výšce 550 m. Penzion nabízí celoročně pobyt v tichém a klidném prostředí v jednom z nejčistších koutů naší republiky.Doprava je možná automobilem, autobusem nebo vlakem do stanice Červená Voda, která se nachází asi 1 km od penzionu.

Vybavení objektu

Penzion má vlastní restauraci s domácí kuchyní a vinárnu. Restaurace je vybavena krmící stoličkou a dětským koutkem. WIFI je k dispozici v celém objektu ZDARMA. Rozsáhlý venkovní areál s tenisovým kurtem, altánem, ohništěm, kuželkami a pingpongovým stolem.

Pokoje

2, 3 a 4-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím.

Služby

Poskytované služby jsou vhodné jak pro rodinnou rekreaci a klientelu náročnou na soukromí, tak pro svatební hostiny a akce uzavřené společnosti.

Parkování

Parkovat je možno na vlastním uzavřeném parkovišti

Stravování

Polopenze

Letní aktivity

Sportovní areál penzionu je vybaven tenisovým kurtem, stolním tenisem, ruským kuželníkem, odpočinkovým altánkem a velkou travnatou plochou.

Zimní aktivity

Pro milovníky lyžování se v bezprostřední blízkosti penzionu nachází lyžařský vlek dlouhý 500 m s převýšením 130 m. Pro náročnější klientelu slouží lyžařská střediska v Čenkovicích a Dolní Moravě. Běžecké tratě se nacházejí přímo u penzionu, na hřebenech Kralického Sněžníku nebo Orlických Horách.

Celoroční ceny

350,-Kč

Ceny stravování

snídaně 75,- Kč
dětská 50,- Kč (děti do 10-ti let)

večeře 110,- Kč
dětská 80,- Kč (děti do 10-ti let)


Kontakt Penzion Rosa Penzion Rosa levné ubytování Červená Voda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti