Penzion Na Čertovce

Dolní Orlice 100, Červená Voda
Kapacita: 16+1 přistýlka +1 dětská postýlka osob
Cena: 350 - 700 Kč
min. delka 1 denPenzion Na Čertovce s 16 lůžky a 1 přistýlkou nabízí příjemné a pohodlné prostředí pro Váš odpočinek. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a samozřejmostí je u nás připojení k internetu prostřednictvím vlastní sítě WiFi.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Na čertovce se nachází u silnice I/43 mezi Králikami a Červenou Vodou v okrese Ústí nad Orlicí. GPS souřadnice: 50°3´47.078"N, 16°45´9.141"E Vzdálenost z Prahy 210 km, z Brna 120 km, z Ostravy 180 km.

Vybavení objektu

V přízemí je restaurace s letní terasou, v patře se nacházejí pokoje. U objektu je udržované parkoviště, garáž pro kola a motorky, venkovní krb, dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou, prolézačkami a pískovištěm.

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s ručníky, povlečená lůžka, posezení na pokoji, TV, připojení k internetu prostřednictvím Wifi. Na některých pokojích je malá chladnička.

Služby

Penzion nabízí ubytovací služby včetně stravování, parkování u objektu zdarma. Pobytové balíčky jak pro jednotlivce, páry či pro rodiny, které jsou sestaveny včetně polopenze.

Parkování

U objektu je udržované parkoviště, pro hosty bezplatně, kola a motorky je možné zaparkovat v uzamčené garáži.

Stravování

Vlastní restaurace nabízí celodenní stravování ve formě polopenze či výběru z jídelního lístku.

Letní aktivity

V létě je zde pro vyznavače cyklistiky množství cyklotras i cyklostezky, kde je možno projet se na in-line bruslích. Nedaleké koupaliště v Králíkách, přehrada Pastviny, koupaliště Žamberk i aquapark v nedalekém polském Miedzylesie je vyhledávaným místem pro osvěžení v horkých dnech. Na výlety se můžete vydat na rozhlednu na Suchém vrchu, na rozhledna Křížová hora. Pro zájemce o historii se nacházíme v Kralické pevnostní oblasti, kde je možno navštívit Tvrz Bouda, Tvrz Hůrka, vojenské muzeum v Prostřední Lipce. Pokud máte přece jenom raději památky, doporučujeme navštívit barokní klášter na Hoře Matky Boží u Králík, zámky Velké Losiny, Častolovice, hrady Bouzov, Litice, lovecký zámeček Úsov nebo papírny Velké Losiny s nedalekým termálním koupalištěm.

Zimní aktivity

Běžkaři jistě ocení značené trasy po okolních kopcích (oblast Suchého vrchu a Bukové hory Vám nabízí 30 km upravovaných tratí), které vás zavedou ke kapli sv. Trojice nebo až k vyhledávanému cíli místních běžkařů, Severomoravské chatě. Pokud jste přece jenom zastánci "rychlých prkýnek" tak oceníte lyžařské areály v blízkém okolí. Nejbližším areálem je Ski areál Šanov. Sjezdovka není zrovna nejdelší, ale zase si můžete zalyžovat v klidu a bez dlouhých front. V prosinci 2010 byl otevřen nový areál Skipark Červená Voda, moderní lyžařské středisko s kompletním zázemím, kde mají naši hosté slevy na vícedenní skipasy. Dalším bližším areálem jsou Čenkovice, kde Vás čeká množství lyžařských vleků a dlouhé sjezdovky.. Mezi známější sjezdovky patří ty, které najdete v Dolní Moravě na úpatí Kralického Sněžníku.

Celoroční ceny

Dvoulůžkový pokoj 900,-Kč / pokoj
Třílůžkový pokoj 1.350,-Kč / pokoj
Přistýlka 350,-Kč
V ceně není zahrnut rekreační poplatek 10,-Kč/osobu/noc

Letní sezóna

Dvoulůžkový pokoj 900,-Kč / pokoj
Třílůžkový pokoj 1.350,-Kč / pokoj
Přistýlka 350,-Kč
V ceně není zahrnut rekreační poplatek 10,-Kč/osobu/noc

Zimní sezóna

Dvoulůžkový pokoj 900,-Kč / pokoj
Třílůžkový pokoj 1.350,-Kč / pokoj
Přistýlka 350,-Kč
V ceně není zahrnut rekreační poplatek 10,-Kč/osobu/noc

Ceny stravování

snídaně 80,-Kč / osobu
polopenze 190,-Kč / osobu
výběr z jídelního lístku - dle ceníku

Slevy

při ubytování na 2 noci sleva 50.-Kč / osobu
při ubytování na 4 a více nocí sleva 100,-Kč / osobu
děti do 3 let bez nároku na lůžko 100% sleva
děti do 12-ti let na lůžku sleva 100,-Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Máme připraveny pobytové balíčky pro páry i rodiny s dětmi,
s velmi zajímavými bonusy a slevami.

Víkendový pobyt pro 2 osoby na 2 noci
Balíček speciálně připraven pro víkendový pobyt pro dvě osoby. V tomto balíčku je zahrnuto ubytování na 2 dny, láhev sektu nebo vína zdarma a snídaně po oba dny. Cena víkendového pobytu
je 2.040,-Kč

Prodloužený víkend pro 2 osoby na 3 noci
V ceně balíčku je třídenní pobyt pro 2 osoby s polopenzí a lahví sektu nebo vína zdarma. Cena balíčku je 3.680,-Kč.

Pobytový balíček pro 2 osoby na 5 nocí
Při ubytování 2 osob na 5 dní je v balíčku 1 noc zdarma, v ceně je polopenze a lahev vína zdarma. Cena balíčku je 5.100,-Kč.

Pobytový balíček pro 2 osoby na 6 nocí
Při ubytování 2 osob na 6 dní je v balíčku 1 noc zdarma, v ceně je polopenze.
Cena balíčku je 6.100,-Kč.

Pobytový balíček pro 2 osoby na 7 nocí
Balíček je sestaven z ubytování a polopenze na 7 dní pro 2 osoby, z toho je 1 noc zdarma a láhev sektu nebo vína zdarma. Cena balíčku je 7.200,-Kč.

Rodinný balíček na 5 nocí (dva dospělí a jedno dítě – do 12 let)
V ceně balíčku je ubytování a polopenze na 5 dní, z toho je 1 noc zdarma . Pro dítě jednou za pobyt dezert zdarma, pro rodiče lahev vína. Cena balíčku je 6.850,- Kč.

Rodinný balíček na 5 nocí (dva dospělí a dvě děti – do 12 let)
Rodinný balíček je připraven pro dva dospělé a dvě děti na 5 dní, z toho je jedna noc zdarma, v ceně je tedy ubytování a polopenze. Pro děti jednou za pobyt dezert zdarma, pro rodiče lahev vína. Cena balíčku je 8.600,-Kč.

Pokud jste si nevybrali žádný balíček, kontaktujte nás, připravíme Vám ho podle Vaší potřeby.

Kontakt Penzion Na Čertovce Penzion Na Čertovce levné ubytování Červená Voda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti