Penzion „Apartmány pod sjezdovkou“

na Penziony.cz
od roku 2012
Mlýnický Dvůr 54, Červená Voda
Kapacita: 27 osob
Cena: 250 - 450 Kč
min. delka 1 denNabízíme celoroční ubytování v Mlýnickém Dvoře, 300 m od sjezdovky Skipark Červená Voda. Apartmány jsou vhodné pro turisty, rodiny i firemní zaměstnance s kapacitou 27 osob. Penzion se nachází v klidné části Mlýnického Dvora na rozhraní Orlických hor a Jeseníků ve velmi atraktivní a krásné přírodě ,jenž svým charakterem přímo vybízí k turistickým a sportovním aktivitám.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází ve středu obce Mlýnický Dvůr, 300 m od sjezdovky Skipark Červená Voda. Dostupnost je autobusem, osobním autem. Ze směru Šumperk na Červenou Vodu po hlavní 11. V Mlýnickém Dvoře u autobusové zastávky odbočit vlevo z kopečka přes železniční přejezd a u kostela odbočka do prava.

Vybavení objektu

Součástí každého apartmánu je plně vybavená kuchyňka včetně nádobí a spotřebičů (lednička, mikrovlnka, el.vařič a rychlovarná konvice). Obchod pro nákup potravin je kousek od penzionu. Další obchody,jakož to i několik restaurací pro případ nevyužití vlastního vaření jsou v centru obce cca 3km od ubytování ,nebo možnost využití nedaleké picerie s rozvozem do domu.

Pokoje

Každý apartmán je vybyven kuchyňskou linkou s veškerou výbavou pro vaření,(lednička,mikrovlnka,el.vařič,rychlovarná konvice. Koupelna s wc a srchových koutem, TV-SAT, terasou s oddělením od dalšího pokoje se stolkem a lavičkou, pokoje s lůžky a útulnou chodbičkou. Dále nabízíme vinotéku a další nápoje.

Služby

úschovna lyží a kol

Parkování

Parkování přímo u penzionu

Stravování

stravování v restauraci na skiparku Červená Voda asi tak 300m od nás, nebo hospody a restaurace v dosahu 2 km. Možnost vaření na apartmánech.

Letní aktivity

turistika, cyklistika, hory,houby

Zimní aktivity

lyžování

Celoroční aktivity

Okolí Mlýnického Dvora je turisticky atraktivní lokalita. Je zde řada možností turistiky, cykloturistiky a sportovního celoročního vyžití. * Dominantou obce Červená Voda je nová rozhledna na Křížové hoře, druhá rozhledna je na Suchém vrchu. * Celé okolí je doslova protkáno turistickými a cykloturistickými trasami. Je jen na Vás jestli se rozhodnete pro kolo nebo pěší.V nedalekých Králíkách (8Km) je možnost návštěvy koupaliště. Mezi velké zajímavosti patří nejrozsáhlejší síť opevnění z druhé světové války, které se právě na Králicku nachází. Přímo v Králikách je i muzeum československého opevnění včetně mnoha kusů výzbroje a techniky té doby. V okolí je i několik přístupných, velkých dělostřeleckých tvrzí, mezi nejznámější patří tvrz Bouda na Suchém vrchu. * Pro milovníky zimních sportů je zde i mnoho běžeckých tras. *Milovníci sjezdového lyžovaní mají možnost vyžití v SKI Šanov ,Skipark Červená Voda a Čenkovice jsou hned přes kopec, pouze 15km od nás.

Doplňující informace o ubytování a cenách

možnost ubytování pejska

Letní sezóna

0-2let zdarma
2-10let 250Kč
10 a více 350Kč
Pes 50Kč

Zimní sezóna

0-2let zdarma
2-10let 300Kč
10 a více 450Kč
Pes 50Kč

Ceny stravování

možnost vlastního stravování, vaření

Slevy

možno po domluvě s majitelem penzionu
Slevy na celodenní skipasy

Doplňující informace o ubytování a cenách

v každém apartmánu nabídka vinotéky a dalších nápojů


Kontakt Penzion Penzion „Apartmány pod sjezdovkou“ levné ubytování Červená Voda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti