Penzion Slunce

na Penziony.cz
od roku 2007
Černá v Pošumaví 530, Černá v Pošumaví
Kapacita: 24 osob
Cena: 250 - 380 Kč
min. delka 2 dnyVítejte v příjemném, rodinném penzionu, který nabízí levné ubytování uprostřed lipenského jezera od dubna do října, v krásném prostředí jihočeské Šumavy, s oploceným parkovištěm a zahradou, ohništěm, přímo u cyklostezky, pokoje s koupelnou a TV, WIFI. Vhodné pro cyklisty, turisty, rybáře-rybaření na soukromých rybnících bez ryb. lístku, pro milovníky vodních sportů. Skupiny, důchodci a děti se slevou. Pro skupiny je k dispozici společenská místnost s TV/SAT, krbem a pípou.

Umístění a dostupnost objektu

Strategická poloha penzionu je přímo v obci Černá v Pošumaví - uprostřed lipenské oblasti, 45 km od Č.Budějovic, 18 km od Č. Krumlova, 16 km od obce Lipna, cca 200 m od jezera, autobusová zastávka 200m, vlak 2000m, cyklostezka u penzionu, v létě blízké koupání, 2 aquaparky - bazén s tobogánem, hopsárium, masáže, wellness, in-line stezka, stezka korunami stromů...

Vybavení objektu

Penzion nabízí ubytování celkem v 9ti pokojích, společenská místnost s krbem a TV/SAT, šipky, stolní fotbal, venkovní stolní tenis, posezení na zahradě, dětský koutek, zahrada s ohništěm a grilem, úschovna kol. U skupin je k dispozici společenská místnost, pípa, lednice, varná konvice, nádobí, WIFI zdarma.

Pokoje

pokoje dvou - třílůžkové, 2 rodinné pokoje 2+3, účelně zařízené, s koupelnou - sprcha, BTV, některé s balkonem.

Služby

K dispozici lednice, MW a varná konvice, vařič a nádobí, úschovna kol, u skupin k dispozici spol. místnost, pro děti skluzavka, houpačka, stolní tenis a fotbal, šipky, ohniště s grilem, WIFI zdarma, oplocené parkoviště u objektu zdarma, prodejna potravin v těsném sousedství, bankomat, infocentrum, lanový park, půjčovna koloběžek...

Parkování

vlastní oplocené parkoviště u objektu zdarma

Stravování

stravování v blízkém okolí, v těsném sousedství prodejna potravin, příp. vlastní - MW, varná konvice, lednice

Letní aktivity

koupání v jezeře, 2 aquaparky, windsurfing, cyklistika, turistika, návštěva památek, rybaření, houbaření, yachting, katamarány, golf, minigolf, tenis, lodě a šlapadla, jízda na koni, bobová dráha-celoročně, sjezd řeky na kanoích či raftu,Stezka korunami stromů, pro děti hopsárium a mnoho dalších.

Zimní aktivity

máme zavřeno

Celoroční aktivity

cyklistika, turistika, výlety - přírodní krásy, unikátní hist. památky, masáže, vířivka, bowling, 2 aquaparky, bobová dráha, sportovní vyžití, vodní sporty, lyžování, běžky, bruslení.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V blízkosti je k dispozici pro skupiny zdarma fotbalové hřiště, kadeřnictví, sauna, solárium, vířivka, půjčovna lodí, šlapadel, kol, katamaránů, škola a půjčovna windsurfingu, jízda na koni, tenis, minigolf, ryb. potřeby a povolenky-chytání i bez ryb. lístku, infocentrum, půjčovna kol....

Letní sezóna

červenec + srpen
osoba 380,- + 20,-Kč rekr. poplatek
děti 2-12 let 300,-

Zimní sezóna

Zavřeno.

Mimo sezónu

duben-červen, září, říjen - 330,-Kč + 20,- rekr poplatek os./noc
dítě 2 - 12 let - 250,- Kč

Slevy

skupiny nad 10 osob a 2 noci 300,-Kč (mimo letní sezonu)
děti do 2 let zdarma
důchodci mimo letní prázdniny 280,-

Doplňující informace o ubytování a cenách

slevy u kolektivních akcí, např. podnikové akce - dle dohody, v případě zaplnění penzionu je k dispozici jídelna s krbem a TV/SAT, pípa, šipky, stolní tenis, ohniště s krbem, oplocené parkoviště, úschovna kol.


Kontakt Penzion Slunce Penzion Slunce levné ubytování Černá v Pošumaví kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti