Kaštel

Meziříčská 176, Bystřice pod Hostýnem
Kapacita: 8 osob
Cena: 2790 - 2790 Kč
min. delka 2 dnyKompletně rekonstruovaný Kaštel z roku 1693 z Loudonova baronství obklopený obezděnou okrasně užitkovou zahradou 2300m2, s koupacím bazénem, posezením v zahradě i na terase. S výhledem na Svatý Hostýn, centrální servobránou a parkovacími místy. 25 km od Kroměříže (UNESCO), Zlína, Vsetína, Valašského Meziříčí, Hranic a Přerova. Celoroční ubytování v samostatné části zámečku se 6 lůžky a 2 přistýlkami + dětská postýlka. Cena 2.790,- Kč objekt/noc + spotřeba elektřiny, plynu a vody.

Umístění a dostupnost objektu

Vjezd na parkovací místa u domu kovanou servobránou přímo z cesty na Hranice či Valašské Meziříčí. Bankomat, pošta, restaurace, Albert i Lídl 100-400m. Koupaliště se zahradní restaurací 600 m, solárně vyhřívané koupaliště na Rusavě 8 km. Ideální okolí pro cykloturistiku a turistiku. Nejbližší lyžařská střediska na Tesáku a Trojáku 7 km a na Rusavě, běžecké tratě v okolí. Výlety: poutní místo Svatý Hostýn, Kroměříž (Unesco), ZOO Lešná, Svatý Kopeček u Olomouce, hrad Helfštýn.

Vybavení objektu

Ve vstupu je WC a prostorná šatna se zrcadlovými skříněmi. Pak lovecká hala s krbem a otevřeným modřínovým schodištěm na pasáž v patře. Tam obytná kuchyně (sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, lednička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, nádobí) s jídelnou a posezením u HD LCD-SAT a východem na terasu nad zahradou. 2 ložnice, koupelna s umývadly, rohovou vanou, sprchovým koutem + samostatné WC. Topení radiátory+podlahové+krb. Letní bazén, gril a zahradní nábytek.

Pokoje

Bordó ložnice se starorůžovými závěsy: celoplošný smetanový koberec, manželská postel, samostatná postel, dětské ležení na pozemní matraci 160x200 přistýlka a dětská postýlka. Skříň, zásuvková komoda, zrcadlo, noční stolky s lampičkami, vše tmavé oživuje kruhový perský koberec. Zelená ložnice s mechově zelenými závěsy: celoplošný rákosově zelený koberec, světlá manželská postel s nočními stolky a lampičkami, samostatná postel + postýlka. Veliké zrcadlové šatní skříně, zlatý ušák, obraz a stmívatelná lampa.

Služby

Přátelská součinnost v případě potřeby. Příprava krbu dle dohody, uskladnění kol a lyží...

Parkování

Parkování v ceně přímo v parku u vstupu do Kaštelu na zámkové dlažbě. Chráněno bránou pozemku a nedostupné pohledům zvenčí.

Letní aktivity

Minigolf (BpH), venkovní bazén (BpH i Rusava), aquapark (Hranice, Valašské Meziříčí), cykloturistika - zapůjčení kol (BpH), downhill (Rusava, Tesák, Troják, Hostýn), turistika, houbaření... Národopisná stezka, dřevěnice, valašské kotáry, bazilika sv. Hostýn, rozhledny, křížová cesta, skalní město Skalný, vrch Kelčský Javorník, hrad Lukov, ZOO Lešná, Rajnochovice, Kelč, ranč v Kostelanech, valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, zámek a květná zahrada v Kroměříži (UNESCO), vila Tomáše Bati ve Zlíně, hrad Helfštýn.

Zimní aktivity

hostýnská běžkařská magistrála (Hostýn - Tesák)... Sjezdovky = Ski areály Rusava, Tesák, Troják... Krytý bazén Hranice nad Bečvou, finská sauna přímo v Bystřici pod Hostýnem, ledové sochy na Radhošti...

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nejkratší ubytování je možné na 1noc.
Preferujeme týdení či vícetýdenní pobyty.
Zámeček bude vždy jen váš a vašich přátel !
Nikdy neubytujeme spolu s Vámi jiné návštěvníky!
Povlečení lůžek, ubrusy, ručníky, osušky, toaletní potřeby v ceně!
Domácí mazlíčci za poplatek dle druhu, vzrůstu a vychování :-)
Dřevo do krbu, uklid, chystání a rozhoření za poplatek.
Vstřícnost a přátelství od přírody!


Kontakt Kaštel Kaštel levné ubytování Bystřice pod Hostýnem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti