Prázdninový dům Smetánek

Smetanova 8, Bruntál
Kapacita: 4+1 osob
Cena: 1000 - 1000 Kč
min. delka 2 dnyDomek se zahradou (relaxace,grilovaní) v klidné části města Bruntál. Kapacita 4 lůžka ve 2 pokojích, dům se pronajímá celý. Nová ložnice ,kompletně zařízená kuchyně společně s obývacím pokojem,který je vybaven novým nábytkem, sedacími vaky a velkou rozkládací sedací soupravou. oddělené WC a koupelna se sprchovým koutem.

Umístění a dostupnost objektu

GPS 49°59'27.614"N, 17°28'20.968"E Autobusové nádraží Bruntál (300 m) Vlakové nádraží Bruntál (300 m) Wellness centrum Bruntál (600 m), přehrada Slezská Harta (10 km) Peny market (500 m)

Vybavení objektu

Nová ložnice se skříněmi a manželskou dvojpostelí ,kompletně zařízená kuchyň společně s obývacím pokojem,který je vybaven novým nábytkem, sedacími vaky a velkou rozkládací sedací soupravou. oddělené WC a koupelna se sprchovým koutem.

Pokoje

Vstupní chodba, ložnice, wc, koupena, velký pokoj s vybaveným kuchyňským koutem s jídelnou a obývací částí s televizí, satelitem, sedací soupravou.

Služby

WiFi internet. Satelitní televize.

Parkování

Vlastní parkoviště před domem.

Stravování

V centru města

Letní aktivity

Cykloturistika Region nabízí velké množství cyklotras, po kterých lze projet téměř celé Jeseníky. Možnosti výletu na kole je nespočet, např.: Karlova Studánka, nejvyšší hora Praděd, Červenohorské sedlo, přehradní nádrž Slezská Harta a mnoho dalších neméně zajímavých míst. Pěší turistika V letním období lze pro pěší turistiku využít velké množství značených tras. Jedna z nejhezčích tras vede z Karlové Studánky přes vodopády Bílé Opavy na chatu Barborku, odtud už je pak blízko na Praděd. Dale pak výstup z Malé Morávky – Karlova přes Velkou Kotlinu a Petrovy Kameny k chatě Ovčarna. Další aktivity - jachting na Slezské Hartě - vyhlídkové lety z Krnova - wellness centrum Bruntál - jízda na koni – Rudná pod Prdědem

Zimní aktivity

Lyžařská střediska - Ski Areál Annaberg (2 areály Suchá Rudná a Andělská Hora) - 12 km z Bruntálu - Ski Areál Avalanche – Dolní Moravice (5 vleků) – 15 km z Bruntálu - Lyžařský areál Malá Morávka - Karlov (17 vleků) – 15 km z BR - Sport centrum Figura Praděd - Ovčárna (6 vleků) – 24 km z BR Další aktivity - wellness centrum Bruntál

Celoroční aktivity

Wellness centrum Bruntál Bowling Squash kuželky motokáry projížďky na koni

Letní sezóna

1000,- za celý dům / noc
1.5. - 30.9.

Zimní sezóna

1000,- za celý dům / noc
1.10. - 30.4.

Ceny stravování

Vlastní vaření ve vybavené kuchyni. Lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, rychlovarná konvice, veškeré kuchyňské nádobí.
Nákup potravin je možný v blízkém Penny marketu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

vratná kauce 1000,- při nástupu na ubytování (krytí případných škod).
Spotřebovaná elektrická energie je vyúčtována po skončení ubytování a činí v letním období cca 30,-/ den, v zimním období cca 300,-Kč/den.


Kontakt Prázdninový dům Smetánek Prázdninový dům Smetánek levné ubytování Bruntál kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti