Penzion Poděbradova

Poděbradova 113, Brno
Kapacita: 12 osob
Cena: 690 - 1390 Kč
min. delka 1 denNabízíme příjemné ubytování v našem rodinném penzionu. Penzion je vzdálen necelých 10 minut autem od centra i od areálu BVV, je také dobře dostupný i městskou hromadnou dopravou a zastávka MHD je pouze 120 m od našeho penzionu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Umístění a dostupnost objektu

Doprava tramvají číslo 1, 6, 7 směr Řečkovice (Královo Pole), výstup na zastávce Kartouzská, potom se dát doprava po ulici Antonína Macka a po ulici Poděbradova směrem doprava asi 50 m.

Pokoje

Vybavení: - WC + sprchový kout - varná konvice - lednička - televizor Poznámka: v třílůžkovém pokoji je k dispozici kuchyňská linka, pro ostatní pokoje je kuchyňská linka společná na chodbě.

Parkování

Po celé ulici je na obou stranách odstavný pruh.

Stravování

Restaurace LLOYD´S na ulici Štefánikové, restaurace Don Miguel's na ulici Palacké, také je kousek od našeho penzionu nákupní centrum Královo pole, kde se nachází Tesco, různé obchody i restaurace.

Celoroční aktivity

Squash, bowling, krytý plavecký stadion, fitness.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nedaleko od našeho penzionu se nachází Boby centrum, kde je možnost využití wellness služby (sauna, masáže, kosmetický salon, solárium, kadeřnictví), sport a volný čas (fitness, aerobic, squash, bowling, kulečník, motokáry), restaurace a bary

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 690,-Kč s DPH
Dvoulůžkový pokoj 990,-Kč s DPH
Třílůžkový pokoj 1190,-Kč S DPH

Slevy

Při dlouhodobém ubytování dle domluvy

Doplňující informace o ubytování a cenách

V době akcí na BVV se ceny zvyšují o 230,- Kč s DPH (více na http://www.penzion-podebradova.cz/cenik)

Dovolujeme si upozornit, že od 1.2.2020 jsme nově plátci DPH, z tohoto důvodu jsme byli nuceni přistoupit k úpravě cen. Pro firmy, které jsou plátci DPH se ceny nezvýší, naopak se některé ceny sníží.


Kontakt Penzion Poděbradova Penzion Poděbradova levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti