Penzion Janka

Vaníčkova 34, Brno
Kapacita: 17 osob
Cena: 650 - 1650 Kč
min. delka 1 denPenzion Janka nabízí příjemné a klidné ubytování v blízkosti centra města Brna s vlastní zahradou a útulnými pokoji. Kromě klasických dvoulůžkových mohou naši hosté využít také nabídky wellness pokojů pro maximální odpočinek po náročném dni. Není nad relax ve vířivce nebo finské sauně.

Umístění a dostupnost objektu

Pension Janka se nachází v klidné lokalitě blízko centra Brna. Pouze tři zastávky MHD od hlavního nádraží.

Vybavení objektu

Náš penzion má k dispozici 17 lůžek v příjemně vybavených různě velkých pokojích. Na každém pokoji se nachází televize, sprcha nebo vířivá vana a toaleta. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu přes síť WiFi. V pokojích Sauna a Apartmá je možné využít privátní sauny.

Parkování

Parkování je možné na vyhrazených místech před penzionem, která jsou hlídaná kamerovým systémem.

Stravování

Rádi Vás pohostíme. Po vydatném spánku Vám rádi připravíme neméně vydatnou snídani formou švédských stolů.

Letní aktivity

Koupaliště Zábrdovice (ve vzdálenosti 0.63 km) Letní koupaliště Zábrdovice nabízí svým návštěvníkům plavecký bazén 50 m, dětský bazén, tobogán, velký bazén s umělým pneumatickým vlnobitím, travnatou odpočinkovou plochu, hřiště na plážový volejbal.

Zimní aktivity

Penzion nabízí celoroční ubytování.

Celoroční aktivity

Vila Tugendhat (ve vzdálenosti 1.54 km) Národní kulturní památka. Zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější evropská realizace vynikajícího funkcionalistického německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe. Stěžejní dílo funkcionalistické architektury ve světovém měřítku... Kapucínská hrobka Brno (ve vzdálenosti 1.72 km) Nejznámější částí kláštera Kapucínů v brně je hrobka umístěná v jeho suterénu. Vznikla v polovině 18. století a její autorství je připisováno staviteli Mořici Grimmovi. Má svou značnou hodnotu po stránce kulturně historické a patří mezi evropské zvláštnosti...

Doplňující informace o ubytování a cenách

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ceny stravování

Na penzionu podáváme pouze snídaně a to formou buffé neboli švédských stolů. Cena pro jednu osobu je 135 Kč.


Kontakt Penzion Janka Penzion Janka levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti