Hotel Slovan

Lidická 23, Brno
Kapacita: 169 osob
Cena: 750 - 1490 Kč
min. delka 1 denTříhvězdičkový hotel (83 pokojů) v centru Brna (snadno dostupný) s vlastními čtyřpodlažními garážemi (144 míst k parkování). Pokoje jsou mimo jiné vybavené koupelnou s toaletou, rychlým internetem zdarma, trezorkem, satelitní televizí (LCD s 36 programy) a telefonem. Součástí ubytovacích služeb je bufetová snídaně. Hostům je dále k dispozici: restaurace Bugatti (120 míst - WiFi zdarma) s celodenním provozem, internetovský koutek (zdarma), Kongresový sál a 4 * salonek (WiFI zdarma), noční klub s diskotékou, biliárová herna, pivnice, kongresový sál a salonky (18 – 200 míst), prodejna novin a časopisů, ruční myčka aut, copy centrum, sport centrum-spinning + kranking, solária, wellness studio, masážní, kadeřnický a kosmetický salon. Parkování autobusů přímo před hotelem.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Slovan je v centru Brna a je snadno dostupný vozem (vlastní garáže pro 140 vozů) nebo veřejnou dopravou (od autobusového a železničního nádraží to jsou tři zastávky tramvaje č.1 - zastávka je před hotelem).

Vybavení objektu

Tříhvězdičkový hotel (83 pokojů) v centru Brna s vlastními čtyřpodlažními garážemi(144 míst k parkování). Pokoje jsou mimo jiné vybavené koupelnou s toaletou, rychlým internetem zdarma, trezorkem, satelitní televizí (LCD s 36 programy) a telefonem. Součástí ubytovacích služeb je bufetová snídaně. Hostům je dále k dispozici: restaurace Bugatti (120 míst - WiFi zdarma) s celodenním provozem, internetovský koutek (zdarma), Kongresový sál a 4 * salonek (WiFI zdarma), noční klub s diskotékou, biliárová herna, pivnice, kongresový sál a salonky (18 – 200 míst), prodejna novin a časopisů, ruční myčka aut, copy centrum, sport centrum-spinning + kranking, solária, wellness studio, masáže, kadeřnický a kosmetický salon. Parkování autobusů přímo před hotelem.

Pokoje

Pokoje jsou mimo jiné vybavené koupelnou s toaletou, satelitní televizí (LCD s 36 programy), rychlým internetem (zdarma), trezorkem a telefonem.

Služby

Pokoje jsou mimo jiné vybavené koupelnou s toaletou, rychlým internetem (zdarma), trezorkem, satelitní televizí (LCD - 36 programů) a telefonem. Součástí ubytovacích služeb je bufetová snídaně. Hostům je dále k dispozici: restaurace Bugatti (120 míst - WiFi zdarma) s celodenním provozem, internetovský koutek (zdarma), Kongresový sál a 4 * salonek (WiFI zdarma), noční klub s diskotékou, biliárová herna, pivnice, kongresový sál a salonky (18 – 200 míst), prodejna novin a časopisů, ruční myčka aut, copy centrum, sport centrum-spinning, solária, masážní, kadeřnický a kosmetický salon. Parkování autobusů přímo před hotelem.

Parkování

Hotelové garáže - 140 parkovacích míst. Autobusy mají vyhrazené místo před hotelem.

Stravování

Restaurace Bugatti (120 míst - WiFi zdarma), pivnice Stodola

Celoroční aktivity

Hostům je dále k dispozici: restaurace Bugatti (120 míst - WiFi zdarma) s celodenním provozem, internetovský koutek (zdarma), noční klub s diskotékou, biliárová herna, pivnice, kongresový sál a salonky (18 – 200 míst), prodejna novin a časopisů, ruční myčka aut, copy centrum, sport centrum-spinning + kranking, wellness studio, kadeřnický a kosmetický salon.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj - 1.490 Kč
Dvoulůžkový pokoj - 1.890 Kč
Třílůžkový pokoj - 2.490 Kč
Čtyřlůžkový pokoj - 2.990 Kč
Během veletržních akcí v Brně a Velké ceny se ceny ubytovacích služeb zvyšují.

Ceny stravování

Hlavní jídlo od 130 Kč


Kontakt Hotel Slovan Hotel Slovan levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti