Hotel Myslivna

Nad Pisárkami 276/1, Brno
Kapacita: 238 osob
Cena: 550 - 2850 Kč
min. delka 1 denTříhvězdičkový hotel Myslivna se nachází v krásném prostředí lesoparku nad areálem brněnského Výstaviště s nejhezčím výhledem na panorama města. Pouhých 10 minut z centra a jednoduchým příjezdem z dálnice D1. Od BVV pouhých 5 minut autem, nebo MHD. AKČNÍ CENY UBYTOVÁNÍ na měsíc – SRPEN 2014 (mimo moto Grand Prix - 14.8.-18.8.) Hotel MYSLIVNA BRNO *** se nachází 5 minut od výstaviště BVV JEDNOLŮŽKOVÝ pokoj (jedna osoba na pokoji) = 968,-Kč (místo 1290,-Kč) včetně bufetové snídaně a vč.DPH / NOC DVOULŮŽKOVÝ pokoj (dohromady za 2 osoby) = 1320,-Kč (místo 1760,-Kč) včetně bufetové snídaně a vč.DPH / NOC Rezervace: hotel@hotelmyslivna.cz Nebo tel.: 547 107 801

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Myslivna se nachází v malebném prostředí lesoparku s krásným výhledem na panorama města v blízkosti výstaviště BVV a brněnského automotodromu. Příjezd z dálnice je pod exit 190 a potom první odbočka vpravo a dále dle zelených ukazatelů hotelu. Z města je příjezd kolem BVV, dále na mimoúrovňové křižovatce doleva a pak dle zelených ukazatelů hotelu.

Vybavení objektu

Hotel disponuje 118 rekonstruovanými pokoji s 235 lůžky, třemi restauracemi, vinárnou, 8 salonky, kongresovým sálem, fitness, saunou a v celém hotelu je možnost bezplatného připojení internetu prostřednictvím WI-FI. Firemní akce: Kapacita kongresového sálu 220 osob s možností přenosu obrazu a zvuku po hotelu. Pro setkání menších skupin hostů, rodinné oslavy, důležitá diskrétní firemní jednání nebo akce rozdělené na více skupin máme k dispozici 8 salonků s kapacitou od 8 do 25 osob.

Pokoje

Všechny pokoje jsou standartně vybaveny sociálním zařízením, vanou se sprchou, vysoušečem vlasů, TV SAT, telefonem, bezplatné připojení k internetu prostřednictvím WI-FI, minibar a sejf. Pokoje DELUXE a Apartmá splňují veškeré zvýšené nároky na ubytování se zabudovanou klimatizací, pantofle, župan a větší prostorné místnosti.

Služby

Poskytujeme jak služby ubytovací a stravovací, tak i služby pro kongresovou turistiku, sympozia, svatby, plesy, rauty, catering, sekretářské služby - informace, zajistíme Vám vstupenky, jízdenky, taxi, k dispozici je fax, bezplatný PC box, fitness, sauna, půjčovna horských kol, dětský koutek.

Parkování

Naše hotelové parkoviště má kapacitu až 110 aut a je 24 hodin hlídané videokamerou .

Stravování

Stylová restaurace se 130 místy u stolu nabízí široký sortiment národních jídel a zvěřinových specialit, cukrářských výrobků a vinotéku jihomoravských vín. Z restaurace je přímý vstup na letní terasu. Ve Steak a Coffee House umístěným v hotelové hale si vyberete z široké nabídky steaků, rychlého občerstvení, kávy a pohárů. Club-vinárna s tanečním parketem a možností živé nebo reprodukované hudby je k dispozici i pro soukromé využití. Zajistíme Vám i odbornou prezentaci a ochutnávku vín s možností cimbálové muziky a krojovaného pěveckého doprovodu.

Letní aktivity

V létě je naší výhodou umístění v klidové zóně městské čtvrti Kohoutovice, můžete podniknout pěší i cyklistické výlety do nejbližšího okolí, zahrát si badminton stolní tenis nebo si zaplavat v nedaleké brněnské přehradě.

Zimní aktivity

V zimním období Vám nabídneme na recepci společenské hry nebo billiard, elektronické šipky či fotbálek v našem clubu.

Celoroční aktivity

Kapacita kongresového sálu 220 osob s možností přenosu obrazu a zvuku po hotelu. Pro setkání menších skupin hostů, rodinné oslavy, důležitá diskrétní firemní jednání nebo akce rozdělené na více skupin máme k dispozici 8 salonků s kapacitou od 8 do 25 osob. Brno salonek 10 míst, Veletržní salonek 10 míst, Myslivecký salonek 24 míst, Svatební salonek 24 míst, Rytířský salonek 14 míst, Club-Vinárna 80 míst. Hotel celoročně nabízí možnost využití sauny a fitness centra, uspořádání různorodých akcí pro firmy i soukromé společnosti.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Můžeme Vám zajistit vyhlídkové lety balonem, jízdu na koni nebo zajistit výlety s průvodcem, návštěvu vinného sklepa na blízkém Slováckém regionu.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj - 1290,-Kč/noc
dvoulůžkový pokoj - 1760,-Kč/noc
třílůžkový pokoj - 2230,-Kč/noc
DE-LUXE pro 1 os. - 2060,-Kč/noc
DE-LUXE pro 2 os. - 2440,-Kč/noc
Apartmá - 2950,-Kč/noc

Slevy pro CK a skupiny nad 20 osob činí 10% z pultových cen nebo možnost speciálních cen dle počtu osob.
Ceny neplatí v době veletrhů a Grand Prix.

Letní sezónaMimo sezónu

Rezervace: hotel@hotelmyslivna.cz
Nebo tel.: 547 107 801

AKČNÍ NABÍDKY na www.hotelmyslivna.cz

Ceny stravování

Menu od 100,-Kč do 260,-Kč na osobu
Ceník je možný si vyžádat při rezervaci ubytování.

Slevy

Další slevy dle rozsahu objednávky

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny ubytování jsou včetně snídaní formou teplého bufetu, obsahují DPH i další poplatky.
Cena parkovného je 90,-Kč/auto/noc.


Kontakt Hotel Myslivna Hotel Myslivna levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti