Ubytování Budinská Eva

Úpatní 176/16, Brno
Kapacita: 14 osob
Cena: 330 - 900 Kč
min. delka 1 denUbytování se nachází v klidné okrajové části - Brno Nový Lískovec. Vzdálenost od výstaviště je vozem 5 min. Trolejbusovou linkou asi 10 min. jízdy přímo až k hlavní bráně BVV.Dálnice D1 je vzdálena 1,3 km.Obchodní vybavenost -Nové nákupní středisko Campus Square. Parkování je přímo před ubytovacím zařízením na veřejné komunikaci a parkovišti.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování je umístěno v jihozápaní části Brna:BVV - 10 min.trolejbusem ,D1 5 minut autem,hlavní nádraží 20min.městskou dopravou,nákupní centrum Campus Square 10 min pěší chůze,Fakultní nemocnice Bohunice 10 min.pěší chůze.

Vybavení objektu

# Samostatné poschodí: čtyři dvoulůžkové pokoje (dva pokoje s přistýlkou a jeden pokoj s balkonem) společná koupelna (sprchový kout) a WC,kuchyňský kout (Chladničkou, MV troubou, varnou konvicí a nádobím pro snídaně, kávovarem). # Samostatná budova: 3dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením. Ubytování se nachází v zahradní části objektu. Každý pokoj má sociální zařízení .Součástí objektu je menší jídelna, která slouží hostům i pro přípravu jejich jídla.Jídelna je vybavena, multifunkční troubou, dvoukolovou varnou deskou, varnou konvicí, ledničkou,myčkou a základním nádobím.

Pokoje

pokoje jsou standartně vybaveny

Služby

-nástup na ubytování nejpozději od 14.00hod do 22.00 hodin -odjezd do 10.30 hodin -možnost dokoupení snídaně

Parkování

veřejná komunikce před domem a parkoviště

Stravování

V blízkosti ubytování jsou 4 restaurace /od měsíce května je v restauraci Okruh sanoobslužný výčep na stolech/.Nejbližší z nich je 80m. Nově otevřené nákupní centrum Campus Squar.

Letní aktivity

Koupaliště Riviera vzdálená 1,5km pěšky,nebo trolejbusem. Cyklistika,památky,muzea,výlet lodí,ZOO,Sheakspearovy divadelní dny na hradu Špilberk, nakupování,hvězdárna

Zimní aktivity

divadla,kina.muzea,hvězdárna,koupání v krytých bazénech,bowling,kulečník,bruslení.

Celoroční aktivity

V místě je hřiště pro malou kopanou a tenis ,v zimních měsících je nafukovací hala. Bowling.Kulečnikový klub,upravená trasa pro kolečkové bruslení.

Celoroční ceny

pokoj se soc.zařízením
základní cena při mezinárodních akcích
jednolůžkový 600,- 900,-
dvoulůžkový 900,- 1220,-

pokoj se sociálním zař.na patře
základní cena při mezinárodních akcích
jednolůžkový 400,- 500,-
dvoulůžkový 650,- 800,-
třílůžkový 910,- 1150,-

Ceny stravování

snídaně 70,-Kč

Slevy

nad 7 dnů sleva 10%


Kontakt Ubytování Budinská Eva Ubytování Budinská Eva levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti