Ubytování Břeclav Halady

Generála Šimka 10, Břeclav
Kapacita: 12 osob
Cena: 400 - 1500 Kč
min. delka 1 denNový objekt s atmosférou "starého ducha" profesionálního fotografa Jana Haladyho - www.fotohalady.cz.

Umístění a dostupnost objektu

Kousek od řeky Dyje v klidné části Břeclavi - bráně Lednicko - Valtického areálu - se nachází soukromý objekt s pronájmem 2 pokojů s až 6-ti lůžky na pokoji .

Vybavení objektu

Venkovní bazén, stůl na pink - ponk, trampolína, posezení, venkovní plynový gril, houpačka, 2 kola Author k zapůjčení - zpoplatněno jednotnou částkou 150Kč/kolo/ den. Uvnitř plně vybavená kuchyň, elektrická trouba, lednička, domácí vinotéka s lahvemi kvalitního vína, pračka, věšák na prádlo, fén, ložní povlečení, ručníky, tekuté mýdlo, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, WIFI, televize, hračky, dětská postýlka, přebalovací pult, dětská stolička, cvičební stroj Orbitrek.

Pokoje

POKOJ ALCEDO - Stěny zdobí velmi vzácné obrazy Ledňáčka říčního. K dispozici 1 až 6 povlečených lůžek + ručníky + tekuté mýdlo, rozkládací dětská postýlka + povlečení, hračky + dětské knížky, pračka + sušák na prádlo, fén, VINOTÉKA s kvalitním vínem, vnitřní gril, mikrovlnná trouba, elektrická kamna, vybavená kuchyňská linka, stůl + 6 židlí, cvičební stroj ORBITREK, pohovka, komoda, věšák s ramínky na oblečení, na chodbičce police. Na podlaze je koberec. STYLOVÝ ROMANTICKÝ POKOJ - k dispozici 1 až 6 povlečených lůžek + ručníky + tekuté mýdlo, rozkládací dětská postýlka + povlečení, přebalovací pult + dětská stolička, hračky + dětské knížky, pračka + sušák na prádlo, fén, mikrovlnná trouba, elektrická kamna, vybavená kuchyňská linka, stůl + 6 židlí, stoleček + 4 židle, sofa, VINOTÉKA s kvalitním vínem, malý toustovač, domácí gril, stůl + 6 židlí, věšák s ramínky na oblečení, skříňka s policemi

Služby

KOSMETICKÉ SLUŽBY poskytované na pokoji - příjezd kosmetičky do vašeho pokoje po telefonické domluvě. DEGUSTACE VÍNA ve sklepě cca 250m od ubytování - nutno předem objednat telefonicky, minimálně 4 osoby.

Parkování

ZDARMA před domem. ZDARMA úschova kol. ZDARMA připojení WIFI.

Stravování

SNÍDANĚ do pokoje v ceně 55Kč/os/snídaně OBĚD možný v restauraci 3min. cesty autem. VEČEŘE možná v restauraci 3min. cesty autem. PIZZA - dovoz do ubytování dle telefonické objednávky. VLASTNÍ VAŘENÍ v plně vybavené kuchyňce.

Celoroční ceny

Cena se odvíjí dle počtu ubytovaných osob.
Cena při obsazenosti pokoje 1 či 2 osobami činní 1 500Kč/noc
Cena při obsazenosti pokoje 3 osobami činní 1 950Kč/noc
Cena při obsazenosti pokoje 4 osobami činní 2 000Kč/noc
Cena při obsazenosti pokoje 5 osobami činní 2 000Kč/noc
Cena při obsazenosti pokoje 6 osobami činní 2 400Kč/noc

Ceny stravování

Snídaně 55Kč/os/snídaně

Doplňující informace o ubytování a cenách

Po uskutečnění rezervace je host povinen na základě výzvy ubytovatele zaplatit 30% ceny z celkové částky. Tato částka je nevratná. Pokud host rezervaci zruší 1 den před příjezdem nebo do ubytování nenastoupí, je povinen uhradit 100% STORNO poplatek.


Kontakt Ubytování Břeclav Halady Ubytování Břeclav Halady levné ubytování Břeclav kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti