Apartmán Beskydy Bílá

Hlavatá č.e.76, 77, Bílá
Kapacita: 10 osob
min. delka 2 dnyDvě zcela nově postavené roubené Chaty - Apartmány nabízí celoroční komfortní, elegantní ubytování v krásném a klidném prostředí uprostřed Beskyd, Beskydské přírody. Jedná se o ubytování ve dvou chatách - apartmánech. Obě chaty jsou totožné, stejně vybaveny. Každý z domečků má vlastní terasu s posezením. U chat je vlastní parkování. Kvalitní bezdrátové internetové připojení je zajištěno v obou chatách. K chatám patří velký pozemek s lesem. Chaty lze pronajmout společně nebo každou zvlášť. V každé chatě jsou kromě standardního vybavení k dispozici krbová kamna, myčka, pračka, místo pro servis lyží a prostorná terasa s nádhernými výhledy. Každá chata umožňuje ubytování pro 4 - 5 osob, na pozemku je společné posezení, ohniště, pískoviště a v létě bazén. Dojezd je možný celoročně po zpevněné komunikaci. Okolní prostředí je možno využít k cyklistice, turistice a sjezdovému i běžeckému lyžování. V okruhu 6 km od budovy leží lyžařská střediska Bílá, Sachova Studánka, Mezivodí, a dále Rališka, Pustevny, Grúň. Nudit se nebudete ani v případě špatného počasí. Máte možnost navštívit Skanzen nebo Pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm, Pustevny, automobilové muzeum Tatra v Kopřivnici, muzeum Nový Jičín - Město klobouků, muzeum Příbor - Rodný dům Sigmunda Freuda, nebo máte na výběr spoustu wellnes zařízení a bazénů, nebo koupališť. Ubytování na chatě Obě chaty poskytují možnost ubytování pro 4 až 5 osob ve 2 ložnicích.

Umístění a dostupnost objektu

Chaty stojí v krásném prostředí uprostřed Beskyd. Chaty jsou celoročně dostupné. Dojezd je možný po asfaltové silnici celoročně, v zimním období doporučujeme mít s sebou řetězy. Chaty jsou vzdálené jen 200 m od hlavního tahu z Bílé na Horní Bečvu, přesto však jsou v klidném prostředí. Parkování pro 4 auta je možné bezprostředně na vlastním pozemku.

Vybavení objektu

Obě chaty poskytují možnost ubytování pro 4 až 5 osob ve 2 ložnicích. Při vstupu do chat je k dispozici prostorná chodba sloužící nejen k odkládání svršků a obuvi, ale slouží také jako úložný prostor a místo pro servis lyží. Obývací pokoj, sloužící také jako společenská místnost, je vybavený rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, křesly a LED televizí. Součástí obývacího pokoje jsou také kachlová krbová kamna a praktická kovaná k odkládání a sušení sloužící stěna. Z celého obývacího pokoje je krásný výhled na beskydské kopce, který si lze vychutnat také z prostorné terasy, na kterou vedou velká francouzská okna. Na obývací pokoj z jedné strany navazuje jídelní kout tvořený velkým stolem a lavicemi. Na druhé straně obývacího pokoje navazuje kuchyň – kuchyňský kout. Nová moderní kuchyňská linka je plně vybavená varnou deskou a el. troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, myčkou a pračkou, je plně vybavena nádobím, příbory, kuchyňským náčiním, hrnci a prostornou lednicí s mrazákem. V horním patře jsou dvě ložnice přístupné po strmých mlynářských schodech. Jedna ložnice je vybavena manželskou postelí a ve druhé je manželská postel, a také jedna postel samostatně stojící, Ložnice jsou po jedné straně ohrazeny dřevěným zábradlím, což vytváří prostorný a vzdušný dojem jak v ložnicích, tak v obývacím pokoji. V přízemní části chat se dále nachází koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a toaletou. Jsou zde také nachystány ručníky pro každého hosta. Chaty jsou vytápěné elektrickým podlahovým topením. Také máte možnost chatu více vyhřát dřevem v krbových kamnech, nebo si zatopit v kamnech pro chvíle pohody.

Pokoje

Vstupní chodba je vybavena odkládací věšákovou stěnou, a skříňkami pro uložení vašich věcí. Obývací pokoj, je vybavený rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, křesly a LED televizí. Součástí obývacího pokoje jsou také krbová kamna a praktická kovaná k odkládání a sušení sloužící stěna. Nová moderní kuchyňská linka je plně vybavená varnou deskou a el. troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, myčkou a pračkou, je plně vybavena nádobím, příbory, kuchyňským náčiním, hrnci a prostornou lednicí s mrazákem. Jedna ložnice je vybavena manželskou postelí, druhá ložnice je vybavena manželskou postelí, a také jednou postelí samostatně stojící. Samozřejmostí jsou noční odkládací stolky a lampičky.

Parkování

Parkování pro 4 auta je možné bezprostředně na vlastním pozemku.

Stravování

U nás, v plně vybavené kuchyni si uvaříte vaše oblíbené pochoutky, nebo máte možnost navštívit některou z restaurací v okolí. Nejbližší restaurace - Restaurace Ebeka, vzdálená 200 m - Restaurace Ondrášův Dvůr, vzdálená 4 km - Hotel Bauer na Bílé, vzdálený 6 km - Penzion Staré Časy na Horní Bečvě vzdálený 7,6 km - Valašský šenk Zavadilka na Prostřední Bečvě, vzdálený 9,4 km Pokud budete potřebovat doplnit zásoby, tak máte možnost navštívit nějaký obchůdek: - Obchod potravin Davidová na Horní Bečvě, vzdálený 6 km. Výborně zásobený obchod, zde najdete téměř vše. - Obchod potraviny Bistro na Bílé, vzdálené 5,5 km. - Obchod potraviny na Bílé, vzdálený 6 km

Letní aktivity

- cyklotrasy a cyklostezky např. Cyklostezka podél řeky Bečvy, a také vyhledávané Single Trails v Bílé. - golfová hřiště Pro golfisty (Golfy ve Velkých Karlovicích, Rožnově pod Radhoštěm, na Ostravici, Čeladné, v Ropicích, Šilheřovicích). - horolezci si v oblasti Beskyd a okolí mají možnost taktéž volné chvíle zpříjemnit sportovním vyžitím na nedalekých skalkách, (např. odjištěné cesty ve známém Arboretu Štramberk, na malebných skalkách Horní a Dolní Mazák, na Sulovských skalách, Pulčínských skalách, Maninských skalách, Čertových skalách) - lanové centra (Gibbon park v Rožnově p. R., Tarzanie v Trojanovicích pod Pustevnami, Opičárna pod oblíbeným nejvyšším vrcholem Beskydy, Lysou Horou) - Wallnes, bazény či koupališťě (Hotel Bauer, Ondrášův dvůr, Hotel Horal, biotop Horní Bečva, přehrada Horní Bečva, vodní nádrž Karolínka, bazén Velké Karlovice, koupaliště Velké Karlovice, koupaliště Ostravice - Sepetná, koupaliště Balaton, koupaliště Vigantice, bazén Frenštát pod Radhoštěm, aquapark Frenštát pod Radhoštěm, koupaliště Rožnov pod Radhoštěm...) - u nás je možno také houbařit. Přímo za chatou se rozléhají krásné hluboké lesy, i rozsáhlé Beskydské pastviny porostlé jalovci a borůvkovými keříky na stráních. - Pro rybolov je vyhledávaná přehrada Bečva, a další horské bystřiny: např. pstruhové revíry - řeka Ostravice, řeka Čeladenka, řeka Rožnovská Bečva, řeka Vsetínská Bečva - Pro milovníky vzdušného prostoru je možno využít Beskydskou školu létání, kurzy paraglidindu, nebo vyhlídkových letů ve Frýdlantě nad Ostravicí.

Zimní aktivity

- V mrazivém počasí je možnost lezení na uměle vytvořené ledové stěně, která je přímo u spodní stanice sedačkové lanovky v Bílé. - Wallnes, bazény (Hotel Bauer, Ondrášův dvůr, Hotel Horal) - alpské lyžování - využití mnoha sjezdovek v okolí (Bílá, Mezivodí,Třeštík – Celnica, U Sachovy studánky, Kubiška, Razula, Kocianka, Mečová, Klema - Bumbálka, Solisko, Rališka, LS zona snow Makov - Kasárne, Velké Karlovice – Machůzky, Velké Karlovice – Bambucha, Synot - Kyčerka. - skialpinistické výšlapy - běžecké tratě - muzea - ve městě Příbor - Rodný dům Sigmunda Freuda - ve městě Nový Jičín - Muzeum klobouků - ve městě Kopřivnice - Muzeum Tatra Kopřivnice

Celoroční aktivity

V našem okolí je spousta možností vyžití, a to jak za deštivého, tak i slunečného počasí. - muzea - ve městě Příbor - Rodný dům Sigmunda Freuda - ve městě Nový Jičín - Muzeum klobouků - ve městě Kopřivnice - Muzeum Tatra Kopřivnice - alpské lyžování - využití mnoha sjezdovek v okolí (Bílá, Mezivodí, Sachová Studánka a další) - skialpinistické výšlapy - běžecké tratě - V mrazivém počasí je možnost lezení na uměle vytvořené ledové stěně, která je přímo u spodní stanice sedačkové lanovky v Bílé. - horolezci si v oblasti Beskyd a okolí mají možnost taktéž volné chvíle zpříjemnit sportovním vyžitím na nedalekých skalkách, (např. odjištěné cesty ve známém Arboretu Štramberk, na malebných skalkách Horní a Dolní Mazák, na Sulovských skalách, Pulčínských skalách, Maninských skalách, Čertových skalách). V nepříznivém počasí je možno také navštívit lezeckou stěnu ve Frýdku – Místku, nebo v Rožnově pod Radhoštěm. - cyklotrasy a cyklostezky např. Cyklostezka podél řeky Bečvy, a také vyhledávané Single Trails v Bílé. - Wallnes, bazény či koupališťě (Hotel Bauer, Ondrášův dvůr, Hotel Horal, biotop Horní Bečva, přehrada Horní Bečva, Karolínka... ). - lanové centra (Gibbon park v Rožnově p. R., Tarzanie v Trojanovicích pod Pustevnami, Opičárna pod oblíbeným nejvyšším vrcholem Beskydy, Lysou Horou) - golfová hřiště Pro golfisty (Golfy ve Velkých Karlovicích, Rožnově pod Radhoštěm, na Ostravici, Čeladné, v Ropicích, Šilheřovicích). - u nás je možno také houbařit. Přímo za chatou se rozléhají krásné hluboké lesy, i rozsáhlé Beskydské pastviny porostlé jalovci a borůvkovými keříky na stráních. - Pro rybolov je vyhledávaná přehrada Bečva, a další horské bystřiny: např. pstruhové revíry - řeka Ostravice, řeka Čeladenka, řeka Rožnovská Bečva, řeka Vsetínská Bečva - Pro milovníky vzdušného prostoru je možno využít Beskydskou školu létání, kurzy paraglidindu, nebo vyhlídkových letů ve Frýdlantě nad Ostravicí.

Celoroční ceny

575,-Kč Osoba/Noc

Letní sezóna

575,-Kč Osoba/Noc

Zimní sezóna

575,-Kč Osoba/Noc

Mimo sezónu

500,-Kč Osoba/Noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

Minimálně 2.300,- Kč/noc/chata
Minimálně 2 noci

Sezóna 01.01.- 19.03.:
2 300,- Kč/chata/noc/4os –jen týdenní pobyty (So - So).
2 650,- Kč/chata/noc/5os –jen týdenní pobyty (So - So).

Mimosezóna 20.03.-31.05. a 01.10.-22.12.:
2 000,- Kč/chata/noc/4os – min. 2 noci.
2 200,- Kč/chata/noc/5os – min. 2 noci.

Velikonoce:
2 900,- Kč/chata/noc/4os – min. 3 noci.
3 300,- Kč/chata/noc/5os – min. 3 noci.

Prázdniny 01.06.- 30.09.:
2 300,- Kč/chata/noc/4os - jen týdenní pobyty (So - So).
2 650,- Kč/chata/noc/5os - jen týdenní pobyty (So - So).

Vánoce:
Již od 23.12.- 26.12.- min. 3 noci.
2 900,- Kč/chata/noc/4os - min. 3 noci.
3 300,- Kč/chata/noc/5os - min. 3 noci.

Silvestr:
Již od 26.12.-1.1.
3 500,- Kč/chata/noc/4os - min. 5 noci.
4 200,- Kč/chata/noc/5os - min. 5 noci.
Děti do dovršení 3 let - zdarma.

Ceny pobytů uvedeny za 1 noc.

Ceny jsou uvedeny včetně poplatků, WiFi a dřeva do krbu.
Cena elektrické energie Vám bude vyúčtována při ukončení pobytu (3,-Kč/1kWh).
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH.

Platební podmínky

1.Úhrada za pobyt:
Platby je možno provádět bezhotovostně, poštovní složenkou nebo v hotovosti. Přesný termín platby je uveden v "Potvrzení objednávky - výzva k zaplacení", které je klientovi zasíláno po provedení rezervace e-mailem. Zde je zároveň uvedeno číslo účtu a variabilní symbol.

2. Nejprve žádáme uhrazení rezervační zálohy - kauce, převodem na účet.

3. Storno podmínky:
V případě storno pobytu propadá zálohová platba – kauce (ve výši 2000,- Kč/chata), v celé výši 100%, nebo máte možnost domluvit se na jiném termínu mimo sezónu.
Storno - poplatky se neúčtují v případě, že si zákazník sám zajistí za sebe odpovídající náhradu – v tomto případě je již zaplacená částka za pobyt vinkulována ve prospěch platby náhradníka.

Pronajímatel má právo pobyt zrušit v případě, že dojde k vážným a nepředvídatelným okolnostem (např. živelná pohroma, katastrofa, jiné nenadálé události), pro které není možné řádný průběh pobytu zajistit. V tomto případě může pronajímatel nabídnout ubytování v jiném svém objektu. Pokud zákazník tuto nabídku odmítne, bude mu vrácena již uhrazená cena pobytu. Zákazník nemá právo požadovat žádné další náhrady.

Pronajímatel nezodpovídá za provoz sportovních, kulturních a rekreačních zařízení, restaurací a obchodů v okolí, avizovaných na jeho stránkách, ani ve svých popisech na stránkách penziony.cz.

4. Účelem zálohové platby – kauce, ve výši 2 000,- Kč/chata, je zajištění úhrady škody, která může vzniknout poškozením pronajatého objektu či jeho zařízení a vybavení nebo v důsledku nedodržení ubytovacího řádu.

Kauce Vám bude vyúčtována bezhotovostním převodem, ve prospěch Vašeho účtu, do sedmi pracovních dnů od převzetí chaty po ukončení pobytu, nebo po domluvě, v hotovosti.

5. Cena za pobyt se hradí v hotovosti v den příjezdu, nebo převodem, předem před Vaším příjezdem, ve prospěch účtu u Komerční Banky.
Platba kreditní kartou u nás není možná.


Kontakt Apartmán Beskydy Bílá Apartmán Beskydy Bílá levné ubytování Bílá kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti