Penzion Mona

Bělá pod Pradědem-Adolfovice 242, Bělá pod Pradědem
Kapacita: 11 osob
Cena: 230 - 280 Kč
min. delka 1 denPenzion Mona najdete v obci Bělá pod Pradědem, část Adolfovice,která se nachází 3 km od města Jeseník směrem na Červenohorské sedlo a Videlský kříž (směr na Šumperk a Vrbno pod Pradědem).

Umístění a dostupnost objektu

Je vidět od hlavní cesty, od Jeseníku nalevo asi 200 m od mostu přes řeku Bělou. Penzion se nachází na zahradě rodinného domu, není situován přímo u cesty. Parkování je přímo u objektu, na parkoviště se vejde 8 aut.

Vybavení objektu

Kapacita penzionu je 11 míst, nabízíme 4 pokoje – jeden čtyřlůžkový, dva dvoulůžkové pokoje a jeden apartmán. Na pokojích je vlastní WC, televize, rádio s CD. Pokoje využívají společnou kuchyňku, která je vybavena standardně. K dispozici je společenská místnost s krbem, satelitem (1 lůžko). Hosté penzionu mohou využívat venkovní krbové posezení, venkovní bazén, pro děti je k dispozici trampolína, houpačka, pískoviště, pro děti i dospělé venkovní stůl na stolní tenis.

Pokoje

Kapacita penzionu je 11 míst, nabízíme 4 pokoje – jeden čtyřlůžkový, dva dvoulůžkové pokoje a jeden apartmán. Na pokojích je vlastní WC, televize, rádio s CD.

Služby

V našem penzionu nabízíme tyto služby: ubytování plavání v bazénu trampolína stolní tenis zahradní gril parkování u objektu možnost mít s sebou domácího mazlíčka připojení na internet - wifi stravování Na přání poskytujeme snídaně. Obědy a večeře neposkytujeme, lze si zajistit v nedalekém penzionu.

Parkování

Přímo u objektu.

Stravování

V případě Vašeho zájmu poskytujeme snídaně.

Letní aktivity

V létě je k dispozici venkovní bazén, trampolína, venkovní zastřešené posezení, krbové posezení, stolní tenis a spousta výletů do krásné jesenické přírody. Namátkou vybíráme: - výlety na Praděd, na Ramzovou, Červenohorské sedlo, do Rychlebských hor - Lázně Jeseník - jeskyně na Pomezí, na Špičáku - krytý bazén v České Vsi

Zimní aktivity

V zimě je penzion ideální svoji polohou ve středu turistické oblasti pro sjezdové a běžecké lyžování. 9 km sjezdové lyžování na Červenohorské sedlo, 7 km skipark Filipovice (nová lanovka, více na http://www.skipark-filipovice.cz), 4 km do areálu na Miroslavi v Lipové Lázních, 4 km do Lázní Jeseník, 14 km Ramzovské sedlo, Petříkov, Ostružná. Přímo nad penzionem vedou běžecké tratě.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Sledujte nás také na https://www.facebook.com/PenzionMona

Celoroční ceny

Slevy pro opakovaný pobyt.

Letní sezóna

240 Kč / dospělá osoba /noc
190 Kč /dítě / noc

Zimní sezóna

260 Kč / dospělá osoba / noc
210 Kč / dítě / noc

Mimo sezónu

230 Kč / dospělá osoba / noc

Ceny stravování

Snídaně za 70 Kč dospělá osoba, dítě 60 Kč.

Slevy

Za opakovaný pobyt, slevy pro děti.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Zdarma: domácí mazlíček, Wi-Fi připojení k internetu, dítě do 3 let zdarma, koupání ve venkovním bazénu, parkování u objektu.


Kontakt Penzion Mona Penzion Mona levné ubytování Bělá pod Pradědem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti