Penzion Běla

Domašov 66, Bělá pod Pradědem
Kapacita: 33 osob
Cena: 400 - 650 Kč
min. delka 1 denRodinný Penzion Běla poskytuje ubytovací služby v srdci Jeseníků, v klidné části Bělé pod Pradědem – Domašov. Rozhodně nezapadáme do obvyklé šedi, přijeďte se přesvědčit. Jste srdečně zváni. NOVINKA: Od 4.7.2012 je pro ubytované hosty ZDARMA k dispozici venkovní vyhřívaný bazén.

Umístění a dostupnost objektu

Jak se k nám dostanete? Autem: od Polska (hr. přechod Glucholazy): Po silnici I/44 přes Mikulovice, Jeseník směr Šumperk, v Bělé pod Pradědem, část Domašov odbočit cca. 1 km za obecním úřadem před mostem vpravo. od Bruntálu (Opavy, Ostravy):Po silnici II/452 směr Vrbno pod Pradědem - Jeseník, v Bělé pod Pradědem, část Domašov odbočit cca. 1 km za křižovatkou se silnicí I/44 před mostem vlevo. od Šumperka (Olomouce, Brna):Po silnici I/44 směr Jeseník, v Bělé pod Pradědem, část Domašov odbočit cca. 1 km za křižovatkou se silnicí I/44 před mostem vlevo od Hanušovic (Prahy, Hradce Králové):Po silnici II/369 směr Lipová lázně - Jeseník, v obci Lipová - lázně odbočit doprava na silnici I/60 směr Šumperk a dále po silnici I/44 jako od Polska. Autobusem: Nejbližší autobusová zastávka Bělá p.Prad., Domašov, závod. Vlakem: Nejbližší železniční stanice Jeseník.

Vybavení objektu

příjemné ubytování, výtečná domácí kuchyně, nové wellness centrum, venkovní vyhřívaný bazén, wifi v restauraci i na pokojích, úschovna lyží a kol, půjčovna sportovního nářadí,

Pokoje

Celková ubytovací kapacita penzionu je 35 lůžek s klasifikací čtyř hvězdiček zejména ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s plazmovou televizí a s připojením k internetu přes wifi. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením přístupným z předsíňky s vestavěnými skříněmi, moderními kovovýmí lůžky a spolu s dřevěnými trámovými stropy a šuměním řeky Bělé vytváří téměř středomořskou atmosféru, ovšem ne s výhledem na moře, ale s jedinečným výhledem z každého pokoje na vrcholky hor Hrubého Jeseníku.

Služby

Součástí penzionu je útulná restaurace s kachlovými kamny a kapacitou 45 míst, která je rozšířena při vstupu o zastřešenou terasu s venkovním posezením, takže nabízí služby i volně příchozím zákazníkům, zejména cyklistům, protože kolem penzionu vede cyklistická stezka končící až v Jeseníku. Vstup do ubytovací části je přes recepci, která je součástí přístavby a navazuje na naše vlastní parkoviště. Z recepce je také řešen vstup do wellness centra a jihozápadním směrem orientovaného uzavřeného atria s posezením pod slunečníky a obsluhou z baru v recepci, dále do rozsáhlé zahrady s volejbalovým a dětským hřištěm. Wellness centrum v současné podobě nabízí vířivku, infrasaunu se solnou a světelnou terapií, kneippovy masáže, vodní masáže nohou a vyhřívaná lehátka. Tyto služby budou ještě rozšířeny o venkovní saunu, bazén a vířivku s výhledem do zahrady.

Parkování

vlastní uzavřené parkoviště

Stravování

V Penzionu Běla se také nachází originální restaurace. V restauraci je k dispozici 45 míst, můžete zde příjemně posedět u kachlových kamen nebo se rovnou usadit na pec. Kuchyně resturantu pro Vás denně připravuje pokrmy z čerstvých, regionálních produktů. Milovníkům vína můžeme nabídnout k ochutnání výběrová jakostní a přívlastková vína přímo z domácí vinotéky. V teplých dnech můžete posedět na kryté předzahrádce nebo v krytém atriu. Pro nejmenší návštěvníky penzionu je v zahradě připraveno dětské hřiště s pískovištěm. Jsme držiteli certifikátu v oblasti gastronime: Czech Specials a Stezky dědictví. Otevírací doba: Denně od 11.00 - 22.00

Letní aktivity

venkovní vyhřívaný bazén, cyklotrasy, turistika, zahradní party, grilování

Zimní aktivity

sjezdové lyžování, běžkařské trasy

Celoroční aktivity

vlastní wellness centrum, zážitková gastronimie

Letní sezóna

550,- Kč dospělý / noc včetně snídaně, DPH a všech poplatků
400,- Kč dítě do 12 let / noc včetně snídaně, DPH a všech poplatků
dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

Zimní sezóna

650,- Kč dospělý / noc včetně snídaně, DPH a všech poplatků
480,- Kč dítě do 12 let / noc včetně snídaně, DPH a všech poplatků
dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

Mimo sezónu

550,- Kč dospělý / noc včetně snídaně, DPH a všech poplatků
400,- Kč dítě do 12 let / noc včetně snídaně, DPH a všech poplatků
dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

Ceny stravování

snídaně je v ceně ubytování
polopenze - příplatek dospělý 150,- Kč / osoba / den, dítě do 12 let 100,- Kč
plná penze - příplatek dospělý 250,- Kč / osoba / den, dítě do 12 let 150,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při pobytu na 1 noc účtujeme příplatek 200,- Kč / pokoj.


Kontakt Penzion Běla Penzion Běla levné ubytování Bělá pod Pradědem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti