Ubytování Němečkovi

Bedřichov 1668, Bedřichov
Kapacita: 16 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 2 dnyChalupa se nachází v klidném centru Bedřichova, mimo hlavní silnici. Jizerské magistrála a tenisové kurty jsou vzdáleny cca 250 m, skiareál Malinovka cca 350 m. Chalupa je svou polohou a vybavením ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro skupinu přátel, kteří chtějí nikým nerušené soukromí ve vlastní chalupě. Na zahradě s potokem je posezení u ohniště. K dispozici je vlastní parkoviště.

Umístění a dostupnost objektu

Umístění v klidném centru Bedřichova mimo hlavní silnici. Zatávka MHD do Jablonce a autobusu do Liberce je vzdálena cca 250 metrů. Vzdálenost do Jablonce n. N. a Liberce je cca. 10 km.

Vybavení objektu

Prostorné pokoje (36m,30m,17m) s vlastním příslušenstvím, kuchyň s jídelnou, lyžárna, zahrada a sezení u ohniště přímo u potoka, ale také na zahradě za chalupou. TV s českými programy.

Pokoje

Ubytování v prostorných pokojích s vlastní koupelnou a WC.Kuchyň s jídelnou, plně vybavenou nádobím. K dispozici je chladnička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, varná konvice, elektrický dvouvařič, kávovar, toustér.

Parkování

vlastní parkoviště

Stravování

Bez stravování. Zařízená kuchyň s jídelnou. Pár minut chůze je obchod s potravinami. Nedaleko od chalupy je možné využít několik restaurací.

Letní aktivity

Cyklistika, hustá síť cyklostezek různé náročnosti, možnosti pěších výletů po značených cestách. Půjčovna a servis kol v obci. Houbaření, jízda na koni. Značená trasa pro vozíčkáře a rodiny s kočárky. Tenisové kurty, minigolf, bowling s pizzerií. Venkovní koupání na koupališti - cca. 400 m od chalupy. Přehrada Černá Nisa – cca 4 km, přehrada Mšeno v Jablonci - cca. 10 km . Bobová dráha - cca. 3 km v Janově nad Nisou; Krytý bazén - cca. 10 km v Jablonci nad Nisou nebo v Liberci; Aquapark Babylon, ZOO a Botanická zahrada - cca. 10 km v Liberci

Zimní aktivity

Sjezdovky - cca. 350 m od objektu. Bežky - nástupní místo cca. 250 m od objektu. Vleky se školičkou, vleky s nočním lyžováním do 21hod. Lyžařská škola, půjčovna, servis a mazání lyží a snowboardů v obci. Bobová dráha - cca. 3 km v Janově nad Nisou; Krytý bazén - cca. 10 km v Jablonci nad Nisou nebo v Liberci; Aquapark Babylon - cca. 10 km v Liberci Celoroční aktivity Turistika, možnost výletů. ZOO Liberec, Botanická zahrada, Ještěd, muzeum. Bowling, bobová dráha, relaxace. Plavání v krytém bazénu v Jablonci i Liberci. Aquapark Babylon - cca. 10 km

Doplňující informace o ubytování a cenách

Celá chalupa je nekuřácká. Ubytování se zvířaty není možné. Doporučujeme domácí obuv sebou.

Letní sezóna

250

Zimní sezóna

350

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost pronájmu celé chalupy dle dohody


Kontakt Ubytování Němečkovi Ubytování Němečkovi levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti