Penzion Uko

Bedřichov 299, Bedřichov
Kapacita: 75 osob
Cena: 750 - 750 Kč
min. delka 2 dnyPenzion s restaurací a wellnessem obklopený krásnou zahradou se nachází v centru obce Bedřichov, v CHKO Jizerské hory. Specializujeme se na celoroční ubytování rodin s dětmi, možné jsou i podnikové akce, školení i pro skupinové relaxační pobyty a sportovní soustředění. Součástí areálu Penzionu UKO je také Restaurace UKO, Wellness centrum UKO a nejnovější provoz Školící centrum UKO,

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Uko se nachází v centru obce Bedřichov, v CHKO Jizerské hory. Penzion je umístěn v křižovatce 3 cest (Liberec - Jablonec nad Nisou - Josefův Důl), od Liberce je vzdálen 10 km, od Jablonce 7 km.

Vybavení objektu

Penzion UKO tvoří 3 samostatné stejné objekty v těsném sousedství, s celkovou max. kapacitou 3 x 7 pokojů, 3 x 25 lůžek. V každém objektu je kompletně vybavená kuchyňka, velká společenská místnost s barem, velkoplošná TV s digitálním satelitním příjmem a DVD. Na zahradě penzionu je umístěn zahradní bazén a velké dětské hřiště s houpačkami a klouzačkami, umístěné na velké pískové ploše. Nese označení Hrad UKO a je hrdým výhercem ankety Dřevěná stavba roku 2014. Součástí komplexu je i nekuřácká restaurace s dětským koutkem, bowlingem a minigolfem. Pro hosty je také připraveno Wellness centrum UKO s bazénem se slanou vodou, vířivkou, 3 druhy saun a relaxační místností.

Pokoje

Součástí každého pokoje je samostatná koupelna se sprchou a WC, TV/SAT. Mezonetové pokoje mají 2 oddělené ložnice, hlavní pokoj má manželské dvojlůžko, TV/SAT a sociální zařízení, z tohoto pokoje vedou do druhé podkrovní místnosti (se 2-3 lůžky) dřevěné schůdky. Tato studia jsou ideální pro rodiny s dětmi, staršími 6 let.

Služby

V penzionu je k dispozici hostům: wellness s bazénem se slanou vodou, vířivkou a 3 saunami, Wi-Fi síť zdarma. Všechny 4 budovy penzionu se nacházejí uprostřed krásné zahrady se skalkami. V letních měsících je možné posezení v zahradním altánu s otevřeným ohništěm a zahradním grilem. Pro hosty je též k dispozici venkovní bazén 6x3 m se zastřešením. Na zahradě penzionu je velké dětské hřiště s houpačkami (Hrad UKO), klouzačkami, zahradní bazén, minigolf a trampolína.

Parkování

Parkování je možné na uzavřeném parkovišti před každým objektem, parkoviště je na noc uzavíráno závorou. Navíc je pro zájemce k dispozici parkovaní v podzemní garáži, toto využití si prosím domluvte na recepci.

Stravování

Snídaně formou bohatého švédského stolu je v ceně ubytování. Restaurace UKO je otevřena každý den od 12 do 22 hod., jsou zde podávány obědy i večeře (bohatý výběr těstovin, zapékaných pokrmů, dětských i vegetariánských jídel, pizza). Možnost zajištění polopenze.

Letní aktivity

Zahradní bazén 6x3 m - zastřešený Minigolf, trampolína Dětské hřiště, Hrad UKO Otevřené ohniště, gril, zahradní pergola Tenisové kurty - 1500 m Turistika, cykloturistika Koupání v přírodním koupališti - 1500 m Koupání v přehradě - 7 km Jízda na koních - Chata Dřevona Hrabětice 4 km Bobová dráha Janov - 3 km

Zimní aktivity

Lyžování - areál Malinovka na Bedřichově (500 m), areál Severák (3 km), areál Špičák (11 km) Běžecké tratě - Lyžařská magistrála 170 km upravovaných tratí Snowtubing - 500 m Koupání v krytém bazénu - Liberecký bazén 12 km, Jablonecký bazén 7 km, Aquapark Babylon Liberec 12 km

Celoroční aktivity

Bowling Minigolf Wellness s bazénem se slanou vodou, vířivka, 3 saunami a relaxační místností Dětské hřiště Bobová dráha Janov nad Nisou - 3 km ZOO Liberec - 10 km Botanická zahrada Liberec - 10 km Babylon s Aquaparkem v Liberci - 12 km

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion UKO je zapojen do programu Jizerky CARD. V rámci programu jsou pro naše hosty pravidelně připravovány slevy na vstupy a různé další atrakce v turistické lokalitě Jizerských hor.

Letní sezóna

Týdenní pobyty sobota-sobota
750,- Kč/osoba/noc se snídaní
děti 2-6 let 50% sleva
děti 6-12 let 30% sleva

Zimní sezóna

Týdenní pobyty sobota-sobota
750,- Kč/osoba/noc se snídaní
děti 2-6 let 50% sleva
děti 6-12 let 30% sleva

Mimo sezónu

750,- Kč/osoba/noc se snídaní
děti 2-6 let 50% sleva
děti 6-12 let 30% sleva

Ceny stravování

snídaně je v ceně pobytu
polopenze 140,- / 90,- Kč

Slevy

děti 2-6 let 50% sleva
děti 6-12 let 30% sleva
Další slevy dle dohody

Doplňující informace o ubytování a cenách

Postýlka s peřinkami a povlečení 50,- Kč / noc
Poplatek za psa 100,- Kč / noc


Kontakt Penzion Uko Penzion Uko levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti