Hotel Panská

nám. T. G. Masaryka 54, Bechyně
Kapacita: 54 osob
Cena: 650 - 2090 Kč
min. delka 1 denHotel Panská spolu s restaurací tvoří součást Panství Bechyně. Hotel umístěný na náměstí malebného historického města je znovuotevřen po rekonstrukcích interiérů a nabízí perfektní zázemí pro vaši dovolenou, firemní akce, turistické cíle, svatby, rodinné oslavy, hostiny. V kombinaci se zámeckými prostory Zámku Bechyně, nabídkou golfového hřiště a dispozicemi města a okolí představuje velmi zajímavou alternativu pro firemní, zážitkové a odpočinkové pobyty.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Panská se nachází v samém centru malebného městečka Bechyně protknuté historií, které naleznete 20km jižně od Tábora, pouze 1,5 hod. cesty od Prahy, 30 min. od Českých Budějovic.

Vybavení objektu

Hotel Panská disponuje nejen moderně vybavenými 27 pokoji (s 54 pevnými lůžky), ve složení 20 dvoulůžkových pokojů, 3 jednolůžkové pokoje, 3 třílůžkové a 1 apartmá (jeden z nich připraven pro tělesně postižené), ale také velmi příjemnou a nově zařízenou restaurací se slunnou letní terasou, odděleným výčepem a salonkem.

Pokoje

Pokoje nabízejí vlastní koupelnu s WC, TV, minibar a Wi-Fi bezdrátové připojení na každém pokoji i ve společných prostorech hotelu.

Služby

Panství Bechyně Vám nabízí škálu zážitků od využití historických památek přes sportovní vyžití či zajištění vašich akcí v netradičních místech.

Parkování

Možno uschovat vůz do dvora hotelu.

Stravování

Pro hosty je k dispozici oblíbená Restaurace Panská, čítající prostory a zázemí restaurace, salonku, lobby, pivnice a letní předzahrádky. V jídelním lístku objevíte moderní i tradiční českou a evropskou kuchyni.

Letní aktivity

1.Jihočeský Golfový Klub Bechyně je 9-ti jamkové hřiště umístěné v Černické oboře necelých 8 kilometrů od Bechyně směrem na Soběslav. Hřiště má úroveň vhodnou pro pořádání celostátních soutěží. Součástí hřiště je cvičná louka pro nácvik dlouhých odpalů a cvičný areál pro nácvik krátké hry. Klubový dům poskytuje zázemí skládající se z restaurací se zahradní terasou, barem a ubytovací kapacitou 13 pokojů v Pensionu Golf a 13 pokojů v Černickém zámečku.

Celoroční aktivity

Kromě renesančního zámku, budovy kláštera, kostelů, naleznete ve městě hned několik muzeí. Aktivní nabídku doplňuje možnost vodácké turistiky na přítomné řece Lužnici, cyklo a turistické stezky, možnost projížděk na řadě koňských farem, zahrání si tenisu či bowlingu. V okolí navštivte určitě město Tábor, zámky Červená Lhota, Hluboká, Třeboň, Jindřichův Hradec, České Budějovice s pivovarem Budvar, nebo se jen kochejte krásou přírodní krajinné scenérie.

Letní sezóna

1.6.-31.8.


dvoulůžkový 1390,- kč/pokoj/noc
jednolůžkový 990,- kč/pokoj/noc
apartmá 1990,- kč/pokoj/noc
přistýlka 400,- kč/noc

Ceny se mohou zvyšovat dle aktuální obsazenosti hotelu.

Mimo sezónu

1.9.- 31.5.

dvoulůžkový 950,- kč/pokoj/noc
jednolůžkový 650,- kč/pokoj/noc
apartmá 1590,- kč/pokoj/noc
přistýlka 400,- kč/noc

Ceny se mohou zvyšovat dle aktuální obsazenosti hotelu.

Ceny stravování

snídaně v ceně
polopenze 250,- kč/osoba/den ( 3 chodové menu )
plná penze 500,- kč/osoba/den ( výběr polední menu, večerní 3 chodové menu )

Slevy

děti do 3 let zdarma
děti do 12 let 50% sleva

Doplňující informace o ubytování a cenách

smluvní ceny pro skupiny


Kontakt Hotel Panská Hotel Panská levné ubytování Bechyně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti