Penzion Marie

Albrechtice v Jizerských horách 557, Albrechtice v Jizerských horách
Kapacita: 32 osob
Cena: 150 - 430 Kč
min. delka 1 denPenzion Marie najdete srdci Albrechtického údolí. Pár metrů od penzionu se nachází info-centrum, půjčovna lyží i místní minimarket. V docházkové vzdálenosti je několik restaurací a pizzerie. Výhled z okna penzionu umožňuje nádherný pohled na lyžařský areál Ski Tanvaldský Špičák s jedinečným pohledem na noční lyžování. V areálu je k vašemu vyžití připraven i snowpark. Poskytujeme ubytování turistického typu se společným sociálním zařízením na ubytovacím patře nebo máme k dispozici dva pokoje s vlastním sociálním zařízením. Dále je k dispozici WIFI připojení k internetu. Nabízíme Vám nejenom ubytování, ale i snídani formou švédského stolu a polopenze. Večeři si můžete sami vybrat ze dvou jídel. V letních měsících rádi vychutnáte občerstvení duše i těla na slunné terase s grilem. Při oslavách zajistíme grilování selat, krůt čí jiných dobrot dle vašich požadavků. V letních měsících vám pomůžeme s naplánováním Vašich výletů. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. V celém objektu není dovoleno kouřit.

Umístění a dostupnost objektu

V centru Albrechtic. cca 100m od obecního úřadu. GPS: 50°45'43.477"N, 15°16'37.182"E

Vybavení objektu

Penzion Marie vám nabízí: · Parkování pro hosty zdarma ve dvoře chráněném závorou · stylový bar s točeným pivem a pochoutkami · Možnost zapůjčení dětské sedačky ke stolu · Sáňky a klouzací lopatky · společenská místnost s TV, DVD, WIFI, počítač s internetovým připojením zdarma · místnost pro uložení sportovního vybavení · malou hernu pro menší i větší děti vybavenou knížkami a hračkami pro všechny věkové kategorie · fotbálek ve společenské místnosti · závětrnou terasu s možností odpočinku a parkovištěm · samostatnou místnost na ukládání kol, lyží a ostatních sportovních potřeb

Pokoje

Prostrné a útulné pokoje. Úložné prostory a příjemný výhled na panorama Albrechtic.

Služby

Pokud jste se u nás rozhodli ubytovat, nabízíme vám · Snídani formou švédských stolů · K večeři domácí kuchyně · Při posezení u našeho stylového baru, nabízíme k točenému pivu různé pochutiny. Nakládaný hermelín, výrobky místního řezníka, nebo domácí slané dobroty. · Osvěžení u baru alkoholickými i nealkoholickými nápoji, nebo studeným pivem z místního Svijanského pivovaru. · V letních měsících nabízíme posezení na terase u grilu. Penzion Marie nabízí velmi soukromé, domácí prostředí pro organizace jakýchkoliv akcí. Oslavy narozenin, výročí, setkání rodin a spolužáků, svatby nebo firemní párty. Dle Vašeho přání vám zajistíme švédské stoly, raut, nebo pohoštění které budete chtít. Uděláme zabijačku, opečeme sele, krůty, nebo zajistíme uzenou či naloženou kýtu na oheň. Uděláme vše pro spokojenost Vašich mlsných jazýčků.

Parkování

Možnost parkování v areálu penzionu. Parkoviště je chráněno závorou a je určeno pouze pro ubytované hosty.

Stravování

· Snídani formou švédských stolů · K večeři domácí kuchyně · Při posezení u našeho stylového baru, nabízíme k točenému pivu různé pochutiny. Nakládaný hermelín, výrobky místního řezníka, nebo domácí slané dobroty. · Osvěžení u baru alkoholickými i nealkoholickými nápoji, nebo studeným pivem z místního Svijanského pivovaru. · V letních měsících nabízíme posezení na terase u grilu.

Letní aktivity

Cyklistika Turistika Koupání Odpočinek Relaxace v malébném podhůří

Zimní aktivity

Lyžování Běžky Turistika Odpočinek Relaxace v malébném podhůří

Celoroční aktivity

Lyžování Běžky Cyklistika Turistika Koupání Odpočinek Relaxace v malébném podhůří

Doplňující informace o ubytování a cenách

V blíkosti malý market, infocentrum. Několik půjčoven sportovního vybavení - kola, lyže...

Celoroční ceny

150,-Kč

Letní sezóna

Cena od 150,-Kč/os. noc

Zimní sezóna

Termín

1.12. – 20.12. 320,- Kč
21.12. – 27.12. 390,- Kč
02.01. - 25.01. 495,-Kč
25.01. - 16.03. 510,-Kč
16.03. - 30.03. 455,- Kč

Mimo sezónu

od 150,-Kč os/noc

Ceny stravování

snídaně a polopenze je v zimní sezoně vždy započítána do ceny ubytování.
Mimo zimní sezonu lze po domluvě dokoupit snídani, polopenzi, plnou penzi.

Slevy

Dětské ceny - Využijte výrazných slev pro vaše děti! Rozhoduje datum narození dítěte v době pobytu.

•Děti do 2 let ubytování společně s rodiči zdarma bez nároku na lůžko (jídla nezahrnuta, možno za paušál 50,- Kč/ den).
•Děti od 2 do 7 let obdrží slevu 50%.
•Děti od 8 do 12 let dostanou slevu 30%

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nezbytné informace
•V ceně není zahrnutá pobytová taxa, která se platí na místě při příjezdu - dospělá osoba 15,- Kč / den, děti do 18 let 2,- Kč / den.
•Polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a tříchodové večeře
•Možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky včetně lůžkovin a matrace 100,-Kč
•Domácí pejsci a ostatní domácí mazlíčci jsou u nás vítání poplatek 100,- Kč/den. Majitel zodpovídá za případné způsobené škody.


Kontakt Penzion Marie Penzion Marie levné ubytování Albrechtice v Jizerských horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti