Apartmán Albrechtice

Albrechtice v Jizerských horách 78‎, Albrechtice v Jizerských horách
Kapacita: 4 osob
Cena: 700 - 1200 Kč
min. delka 2 dnyNově zařízený apartmán v objektu Alpského stylu ve skiareálu Špičák v Jizerských horách. Dům je vzdálen 80 metrů od sjezdovky, takže k lanovce rovnou v přeskáčích, nemusíte nikam dojíždět. Apartmán má balkón s výhledem na černou sjezdovku, rozhlednu Špičák, hory a okolní panorama. Houbaření, běžecké tratě, procházky, les, cyklovýlety vše přímo od apartmánu.

Umístění a dostupnost objektu

Přímo u domu soukromé parkovací místo. V suterénu úschovna lyží, bobů, kočárku atd… pouze pro tento apartmán. Vhodné i pro rodiny s malými dětmi, které se teprve učí lyžovat. Dětská školička, mírná sjezdovka přímo pod balkonem, velice šikovní instruktoři a příjemné ceny.

Vybavení objektu

V přízemí objektu je lyžařská půjčovna, servis, prodejna sport. potřeb, trafika. Celý apartmánový dům je na vysoké úrovni, klidné místo, klidný dům.

Pokoje

Apartmán nabízí pronájem pro 1 až 4 osoby. V apartmánu jsou dvě palandy + extra lůžko. V kuchyni je lednice, mikrovlnka, sklokeramická varná deska, varná konvice a veškeré nádobí. V apartmánu je TV, WiFi. Povlečení i ručníky NUTNÉ vlastní.

Služby

V přízemí objektu je lyžařská půjčovna, servis, prodejna sport. potřeb, trafika. Celý apartmánový dům je na vysoké úrovni, klidné místo, klidný dům.

Parkování

Soukromé parkovací místo u apartmánového domu v ceně po celou dobu pobytu. Bez nutnosti kamkoliv dojíždět, vše v dosahu.

Stravování

Stravování vlastní v plně zařízené kuchyni nebo jsou v dosahu restaurace, obchod, pizzerie atd…

Letní aktivity

Turistika, cyklistické stezky.

Zimní aktivity

Lyžařské středisko Tanvaldský Špičák nabízí: denně upravované sjezdové tratě s přírodním i technickým sněhem večerní lyžování ve středisku Špičák II, 17:00 – 20:00, provoz dle aktuální situace parkování zdarma ve středisku Špičák I a Špičák II 5 lyžařských vleků různých délek čtyřsedačkovou lanovou dráhu ve středisku Špičák I s krátkou čekací dobou na odbavení přepravní kapacitu lyžařských vleků a lanové dráhy 5960 os/hod půjčovna a servis lyžařského a snowboardového vybavení SKI Bižu SPORT – pod lanovou dráhou vybavení včetně zajištění servisu. Každoročně nové modely lyží a snowboardů od firmy K2. Ski servis vybavený jediným automatem MONTANA v Jizerských horách. Testovací centrum lyží K2. lyžařská škola SKI Bižu & snowboard ve střediscích Špičák I i Špičák II pro začínající i pokročilé lyžaře a snowboardisty. Dětský svět ve středisku Špičák II – uzavřené hřiště pro výuku dětí s vlastním pojízdným kobercem. Jizerská magistrála začínající nedaleko na Mariánské hoře nabízí 140km upravených běžeckých tratí…

Celoroční aktivity

Albrechtice jsou vyhledávané turistické centrum po celý rok.

Letní sezóna

Letní sezona: 900,- Kč za apartmán/noc
Letní sezona: 2000,- Kč za apartmán/víkend (2 noci)
Letní sezona: 5500,- Kč za apartmán/týden (7 nocí)

Zimní sezóna

Zimní sezona: 1200,- Kč za apartmán/noc
Zimní sezona: 2800,- Kč za apartmán/víkend (2 noci)
Zimní sezona: 8000,- Kč za apartmán/týden (7 nocí)

Mimo sezónu

Mimo sezonu: 700,- Kč za apartmán/noc
Mimo sezonu: 1500,- Kč za apartmán víkend (2 noci)
Mimo sezonu: 3500,- Kč za apartmán/týden (7 noci)


Kontakt Apartmán Albrechtice Apartmán Albrechtice levné ubytování Albrechtice v Jizerských horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti