Ubytování Žďár nad Sázavou

Rekreační středisko Tři Studně - Relax
Zobrazit kontaktní údaje
Areál RELAX Tři studně leží v lesnatém prostředí asi 12 km od Žďáru nad Sázavou. V místě je řada rekreačních objektů a také rekreační rybník.Ubytování je v luxusních **** srubech pro 4-5 osob s kompletně vybaveným kuchyňským koutem (vč. plyn.sporáku, lednice, myčky nádobí), obývacím pokojem (televize, rádio), ložnicí, sociálním zařízením a venkovní terasou se zahradním nábytkem.Celý areál s venkovním ohništěm, sportovištěm pro míčové hry a parkovištěm je oplocen.Vhodné pro klidnou, sportovně-aktivní dovolenou celých rodin.Okolí :
Významným rekreačním obdobím oblasti Českomoravské vysočiny je zima. Každým rokem zde probíhají tradiční lyžařské závody. Rekreační středisko Relax Tři studně leží pod jižními svahy Žďárských vrchů v nadmořské výšce 729m.Vhodné klimatické podmínky spolu s poměrně dobrou základnou služeb pro turisty vytvářejí příznivé předpoklady pro lyžování (okolí areálu protíná množství profesionálně upravovaných turistických lyžařských tratí, sjezdařům dobře slouží několik lyžařských vleků v okolí), turistiku, cykloturistiku, koupání a horolezectví.
Areál RELAX Tři studně leží v lesnatém prostředí asi 12 km od Žďáru nad Sázavou. V místě je řada rekreačních objektů a také rekreační rybník.

Tipy na výlet :
Aquapark Jihlava, Zoo Jihlava, Hrad Pernštejn, Devět skal, Zámek Žďár nad Sázavou, atd.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 49°33'58.36”N 15°55'49.96”E
telefon :+420 566 626 259
http://www.penziony.cz/okres-hradec-kralove/ u tří studní tři studně žďár nad sázavou tri studne vylety penzion tři studně žďár tři studny Nové Město n Moravě tri studne srub relax žďár Tři studně 62 tři studně, zdar nad sazavou \\\"rekreační středisko vysočina tři studně\\\ rekreační střediska vysočina žďárské vrchy rekreační centrum tři studně tri studne waypoint Rekreační středisko městské policie Tři Studně rekreační střediska na Třech studních penzion tri studne cz nadmořské výšky rekreačních středisek www.tristudne.cz žďárské vrchy rekreační střediska rekreační středisko Žďár nad Sázavou Rekreační Středisko Vysočina Tři studně tři studně frišava rekreační střediska žďár nad sázavou tri studne,penziony relax nové město na moravě Rekreační středisko Tři Studně - Relax rekreační středisko Tři studně tři studny