Přidat záznam

Ubytování Velké Karlovice

 
ě
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Valašská chalupa na Podťatém ve Velkých Karlovicích je novostavba ve valašském stylu s citem umístěná do zdejší překrásné přírody. První dojem umocní poloha pozemku s nádherným pohledem na hřebeny Javorníků a celodenním sluníčkem. Valašská chalupa na Podťatém je ideálním místem pro strávení Vaší dovolené v průběhu celého roku. Již teď se na Vás u nás v Beskydech těšíme!
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Údolí Podťaté patří mezí nejkrásnější lokality Velkých Karlovic. Dostupnost celoročně bezproblémů - Valašská chalupa na Podťatém leží v bezprostřední blízkosti celoročně udžované komunikace. Samotný objekt je úmístěn na slunném pozemku o rozloze cca 15 000m2 - což nabízí velké možnosti vyžití přímo v areálu.
 3. Vybavení objektu
  Objekt je vybaven velkou krbovou místností, kterou je rovněž možno využít jako školíci místnost/projekční plátno k dispozici/, dále je k dispozici bar, pro relax poslouží sauna, whirpool, solárium. Můžete si také zahrát profi šipky nebo stolní fotbálek. Děti uvítají herní konzoli Nintendo WII nebo třeba také Karaoke. Tyto služby jsou zpoplatněny, viz informace na www.napodtatem.cz v sekci ceník.
 4. Pokoje
  Hlavní chalupa má kapacitu 18 lůžek v 5-ti samostatných apartmánech nebo 23 lůžek s přístýlkami. Rozdělení apartmánu: 4 x Dvoupokojový apartmán s vlastní koupelnou a obývací místností (pro 4-5 osob) 1 x Jednopokojový apartman s vlastní koupelnou a obývací místností (pro 2-3 osoby)
 5. Služby
  Mezi bezplatné poskytované služby patří využití vlastního venkovního vyhřívaného bazénu, tenisového kurtu, minigolfu, dále jsou k dispozici venkovní obří šachy, malé fotbalové hřiště, možnost posezení v altánku u BBQ nebo tábořiště s Radegastem. Kolárna a lyžárna k dispozici.
 6. Parkování
  Parkování u objektu - zdarma
 7. Stravování
  Stravování zajišťujeme ve spolupráci s Restaurací CELNICA v těsné blízkosti naší chalupy. Zajistíme snídani, obědy, večeře, polopenzi nebo plnou penzi.
 8. Letní aktivity
  turistika, cykloturistika - velké nabídka cyklotras různé náročnosti a délky, koupání, houbaření, v obci jsou k dispozici také trasy pro kolečkové brusle, lanové centrum aj.
 9. Zimní aktivity
  V blízkosti několik lyžařských vleků a velké množství kilometrů udržovaných běžkařských tratí, snowtubing
 10. Celoroční aktivity
  Turistika, cykloturistika, koupání, výlety, běhání, adrenalinové sporty.
 11. Doplňující informace o ubytování a cenách
  Pro turisty možnost poznání spousty místních památek a zajímavých míst a objektů
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 49°21'45.58”N 18°20'13.01”E
telefon :+420 602 540 200
mobil :+420 734 087 288
web : http://www.napodtatem.cz
chaty velk hory podťatá velke karlovice chata podtata apartmány velké karlovice podťaté Restaurace Pod penzion Potťaté www.podtate.cz velke karlovice lanove centrum Udoli Podtate% pro děti penzion celnica karlovice podtate foto podtatem pension podtate karlovice chata na podtatem ubytovani velke karlovice podtate na podťatém www.podtaty.cz penzion na podtatem penzion na p penzion podtate podťaté