Ubytování Velké Karlovice

 
Valašské chalupy na Podťatém
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Valašské chalupy na Podťatém ve Velkých Karlovicích jsou novostavby ve valašském stylu s citem umístěné do zdejší překrásné přírody. První dojem umocní poloha pozemku s nádherným pohledem na hřebeny Javorníků a celodenním sluníčkem. Valašské chalupy na Podťatém jsou ideálním místem pro strávení Vaší dovolené v průběhu celého roku. Již teď se na Vás u nás v Beskydech těšíme!
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Údolí Podťaté patří mezí nejkrásnější lokality Velkých Karlovic. Dostupnost celoročně bezproblémů - Valašská chalupa na Podťatém leží v bezprostřední blízkosti celoročně udžované komunikace. Samotný objekt je úmístěn na slunném pozemku o rozloze cca 15 000m2 - což nabízí velké možnosti vyžití přímo v areálu.
 3. Vybavení objektu
  Velká chalupa je vybavena velkou krbovou místností, kterou je rovněž možno využít jako školíci místnost/projekční plátno k dispozici/, dále je k dispozici bar, pro relax poslouží sauna, whirpool, solárium. Můžete si také zahrát profi šipky nebo stolní fotbálek. K dispozici je nápojový automat, kávomat, SMART TV s uhlopříčkou 55 palců. Děti uvítají herní konzoli Nintendo WII nebo třeba také Karaoke. Tyto služby jsou zpoplatněny, viz informace na www.valasskechalupy.cz v sekci ceník.
 4. Pokoje
  Hlavní chalupa má kapacitu 18 lůžek v 5-ti samostatných apartmánech nebo 23 lůžek s přístýlkami. Rozdělení apartmánu: 4 x Dvoupokojový apartmán s vlastní koupelnou a obývací místností (pro 4-5 osob) 1 x Jednopokojový apartman s vlastní koupelnou a obývací místností (pro 2-3 osoby)
 5. Služby
  Mezi bezplatné poskytované služby patří využití vlastního venkovního vyhřívaného bazénu, tenisového kurtu, minigolfu, dále jsou k dispozici venkovní obří šachy, malé fotbalové hřiště, možnost posezení v altánku u BBQ nebo tábořiště s Radegastem. Kolárna a lyžárna k dispozici.
 6. Parkování
  Parkování u objektu - zdarma
 7. Stravování
  Stravování zajišťujeme ve spolupráci s Restaurací U VALCHÁŘŮ v těsné blízkosti naší chalupy. Zajistíme snídani, obědy, večeře, polopenzi nebo plnou penzi.
 8. Letní aktivity
  turistika, cykloturistika - velké nabídka cyklotras různé náročnosti a délky, koupání, houbaření, v obci jsou k dispozici také trasy pro kolečkové brusle, lanové centrum aj.
 9. Zimní aktivity
  V blízkosti několik lyžařských vleků a velké množství kilometrů udržovaných běžkařských tratí, snowtubing
 10. Celoroční aktivity
  Turistika, cykloturistika, koupání, výlety, běhání, adrenalinové sporty.
 11. Doplňující informace o ubytování a cenách
  Pro turisty možnost poznání spousty místních památek a zajímavých míst a objektů
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 49°21'45.58”N 18°20'13.01”E
telefon :+420 602 540 200
mobil :+420 602 716 230
web : http://www.valasskechalupy.cz
chaty velk hory podťatá velke karlovice chata podtata apartmány velké karlovice podťaté Restaurace Pod penzion Potťaté www.podtate.cz velke karlovice lanove centrum Udoli Podtate% pro děti penzion celnica karlovice podtate foto podtatem pension podtate karlovice chata na podtatem ubytovani velke karlovice podtate na podťatém www.podtaty.cz penzion na podtatem penzion na p penzion podtate podťaté