Ubytování Špindlerův Mlýn

 
Horská chata Bumbálka
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Rekreační chata Bumbálka a námi provozované dvě chaty Kovošrot a Pirchanka nabízejí možnost ubytování ve dvou až osmi lůžkových pokojích, stravování formou plné penze nebo polopenze, a také možnost doplňkového nákupu občerstvení.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Bumbálka je v Krkonoších v osadě Přední Labská na stráni Čistá voda, mezi Vrchlabím a Špindlerovým Mlýnem, kde je i zastávka autobusu Bártlova lávka. Vedle zastávky je parkoviště a dřevěná bouda chaty Bumbálky s telefonem, kterým lze přivolat výtah pro odvoz zavazadel. K chatě se odtud dostanete pěšky přes Bártlovu lávku, která se nachází 200 metrů po silnici směrem k Vrchlabí, pak do kopečku po žluté turistické značce směr Rovinka, po 400 m dojdete až k chatě.
 3. Vybavení objektu
  Na Bumbálce je kuchyň s jídelnou, každý objekt má své nově zrekonstruované sociální vybavení, lyžárnu a společenskou místnost.
 4. Pokoje
  2-6 lůžkové pokoje
 5. Služby
  Ubytování, stravování, bar, dětský koutek, dětský bazén, pingpong, fotbálek, vlastní lyžařské vleky.
 6. Parkování
  Vlastní vyhrazené parkoviště.
 7. Stravování
  Kuchyně na horské chatě Bumbálka nabízí polopenzi i plnou penzi, možnost doplňkového nákupu v místním baru.
 8. Zimní aktivity
  Vlastní sjezdovky s lyžařskými vleky, 500m od hlavních běžeckých tratí
 9. Celoroční aktivity
  Ideální pro pěší i běžecké výlety - Vítkovice v Krkonoších, Žalý, Mísečky, Špindlerův Mlýn, Benecko. Klidné místo pro pasivní i aktivní odpočinek.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 50°41'22.21”N 15°34'29.36”E
telefon :+420 499 523 539
mobil :+420 776 070 466
penziony špindlerův mlýn ubytování plná penze špindlerův mlýn ubytování plná penze zimní sezona Chata Bumbálka Špindlerův Mlýn -site:cs-ubytovani.com -site:vychodni-cechy.info -site:jizni-morava.info -site:ostboehmen.info -site:east-bohemia.info -site:bohemia-del-este.info -site:boheme-est.info -site:boemia-orientale.info -site:oost-bohemen.info -si ubytovanie na chate v bumbálka penzion bumbálka špindleruv mlyn horska chata ubytovanie Bumbálka bumbálka parkování chata bumbálka, krkonoše chata rovinka benecko related:www.bumbalka.cz/ Bumbálka chata bumb%C bumbalka cz korske chaty bumbalka ubytování horská chata labská chata soukenická bumbálka www.chatabumbalka.cz bumbalka hotel mapa bumbálka chata chata soukenická vítkovice plná penze zastávka Bártlova lávka ubytování bumbálka chata bumbalka cz chata bumbálka vitkovice ubytování na bumbálce bumbálka chata bumbalka