Ubytování Slavětín nad Metují

 
Penzion Na Radosti
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Penzion leží ve východních Čechách v klidném údolí řeky Metuje, v malebném kraji Boženy Němcové a Aloise Jiráska. Najdete ho v malé vesnici Slavětín nad Metují. Penzion je součástí úspěšného projektu rodinné farmy navazující na přednormalizační hospodářství rodiny Daškovy.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Budova penzionu je postavena v klidné části obce, zahrada je situována s výhledem na jelení pastvinu. Naše zařízení je bez problémů celoročně přístupné autem, vlakové zastávky jsou v blízkých vesnicích Bohuslavice nad Metují a Černčice nebo v Novém Městě nad Metují, kde je také autobusové nádraží. Autobusy jezdí několikrát denně i přímo do Slavětína nad Metují.
 3. Vybavení objektu
  Návštěvníci mohou využívat zahradu s posezením, ohništěm a dětským hřištěm. V budově penzionu je dětský koutek a společenská místnost s malým barem.
 4. Pokoje
  Ubytováni budete ve 2 lůžkových pokojích /některé s možností až 2 přistýlek/, vybavených TV. V nabídce je také bezbariérový pokoj s upravenou koupelnou pro tělesně handicapované a apartmá nejen pro novomanžele. Na všech pokojích je k dispozici sociální zařízení, některé z pokojů mají také vlastní terasu. Kromě nábytku jsou v pokojích pochopitelně k dispozici lůžkoviny a ručníky.
 5. Služby
  ubytování se stravováním
 6. Parkování
  přímo v objektu penzionu
 7. Stravování
  snídaně v ceně ubytování, možnost polopenze
 8. Letní aktivity
  cykloturistika, pěší turistika, vodní sporty /Rozkoš/, kulturní památky, pevnosti
 9. Zimní aktivity
  zimní sporty /Sedloňov, Deštné v Orlických horách/, aquapark HK
 10. Celoroční aktivity
  pěší turistika, kulturní památky - zámky, muzea, aquapark Hradec Králové, ZOO Dvůr Králové n.Labem, kino Cinestar HK
 11. Doplňující informace o ubytování a cenách
  blízkost hraničních přechodů do Polska
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 50°19'43.98”N 16°3'34.51”E
mobil :+420 604 998 387
web : http://www.naradosti.cz
http://www.naradosti.cz/ slavět%C jelení farma slavětín jeleni slavětín nad metují penzion na% penzion na radosti slavětín www nove město nad metuji-autobusove zastavky-nachod cz Farma Slav penzion sla farma Slavětín N. M. Slavětín nad Metují stravování slavětín nad mětují restaurace slavětín nad Metují jeleni naradosti jeleni farma slavetin nad metuji restaurace penzion rad ubytování na radosti penzion Na radosti Východní čechy penzion na radosti