Ubytování Rožná

 
Slovácká chalupa
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Slovácká chalupa je stylový penzion na Vysočině. Mimo kvalitního ubytování nabízíme i slováckou a staročeskou kuchyni s kvalitní vinotékou se slováckých vinic. V okolí penzionu je dostatek turistických cílů pro cykloturistiku,houbaření,lyžování a veškeré rekreační sporty. Nejvíce turisticky atraktivní je Westernové městečko Šiklův Mlýn .
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Naše Slovácká chalupa na Vysočině leží asi 6 km jižně od Bystřice nad Pernštejnem v údolí na soutoku potoků Nedvědičky a Rožínky. Příroda mezi hlubokým údolím Svratky a úpatím Žďárských vrchů láká k vycházkám bez ohledu na roční období. Jsou tady značené turistické trasy a cyklotrasy. Zimní sportovní vyžití zajistí spousty lyžařských vleků a běžeckých stop.
 3. Vybavení objektu
  Slovácká chalupa Vám nabízí krásný výlet do blízkého 6km vzdáleného Westernového městečka Šiklův mlýn, který je největší přírodní zábavní areál v ČR. Kombinace zábavy a krásné přírody z něj dělá unikátní ráj pro rodinnou dovolenou s dětmi. V areálu probíhají denně mimo pondělí atraktivní westernová vystoupení, lze si ovšem užít také adrenalinové zábavy ve stylu Military & Off-Road, využít přírodní koupaliště nebo vyjížďky na koních či dostavníkem. Další typy na na výlety a nevšední zážitky naleznete na našich stránkách , nebo přímo na místě v našem novém turistickém infocentru. Výlety na Vysočině. Pokud nebudete mít chuť a náladu někam jezdit, vužijte nabídku nového letního koupaliště, nebo Vám domluvíme pronájem tenisových kurtů vše máte k dispozici pouze 100m od Slovácké chalupy. Přímo u nás využijete hřiště na míčové hry a Vaše děti dětské hřiště. Dětem nabízíme pomazlení s kůzlátky a s ověčkami. Dále se u nás vyřádite a někteří uklidní, při hře Petanque nebo Pin-Pong a půjčíme Vám i sportovní potřeby včetně kol. Pokud nebudete mít náladu fakt na nic, tak šup košík a křivák a vzhůru do houbařského ráje. A to co si nasbíráte si na sušičce na houby i usušíte. Ani rybáři se nudit nebudu, lokalita pro rybolov jak stvořená. Navečer posedíte u ohně a pokud budete mít na něco chut, tak Vám připravíme co budete chtít ( takové selátko ...hm).
 4. Pokoje
  Jednolůžkové až šestilůžkové pokoje s vlastním nebo společným sociálním zařízením
 5. Služby
  internet zdarma, restaurace, vinotéka, opravna kol, informační centrum a jiné.
 6. Parkování
  přímo u objektu zdarma
 7. Stravování
  přímo v objektu
 8. Letní aktivity
  cykloturistika, houbaření , koupání, turistika
 9. Zimní aktivity
  lyžování, běžky
 10. Celoroční aktivity
  aktivní dovolená
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 49°28'26.63”N 16°14'40.6”E
telefon :+420 566 524 299
mobil :+420 777 162 300
web : http://www.slovackachalupa.cz
rožná nad pernštejnem Penzion Slovácká chalupa rožná chata Rožná hotel Hájek doln penzion slovácká% chalupa hra cz penzion staročesk ubytování rožná slovacka penzion rozna slovacka chalupa v Rozne ubytování slovácko možnost rybolovu slovacka chalupa Penzion slovácká chalupa dolni rožna čr restaurace rozna