Přidat záznam

Ubytování Pasohlávky

 
Hlavní budova s bazénem
Zobrazit kontaktní údaje Online objednávka Poslat email
 1. Základní, krátký popis: Otevírací doba: duben - září běžného roku. Rekreační zařízení TURIST v Pasohlávkách s kapacitou 98 lůžek, nabízí levné ubytování na dobré turistické úrovni, přímo v centru obce Pasohlávky v atraktivní oblasti pálavských jezer s překrásným prostředím kolem Pálavy a množstvím nenáročných cyklotras okolo jezer a rozsáhlých vinic. Zvýhodněné ceny pro držitele průkazů ZTP, TP, SeniorPasu. Podrobný, detailní popis: Od jara do podzimu za poznáním a odpočinkem. Pro hosty jsou připraveny 2-3-4 lůžkové pokoje se základním vybavením a společným sociálním příslušenstvím na podlaží. Na podlaží je k dispozici lednička, varná konvice, vařič a základní potřeby pro drobnou přípravu jednoduchých jídel. Zařízení nabízí pobyty jednotlivcům, rodinám, skupinám přátel, cyklistům, zájezdům, rekondičním pobytům, seniorům a pod. !! Pobyty rodinám s malinkými dětmi nedoporučujeme !!. Pro cyklisty je k dispozici uzamykatelná garáž pro kola. Pro skupiny se zájmem o posezení ve sklípku doporučíme kontakt na provozovatele. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Strava: Po předešlé dohodě skupinám nad 20 osob, nabízíme stravování: snídaně formou jednotného menu. O prázdninách pro jednotlivce a rodiny snídaně dle nabídky. Sportovní vyžití: Hlavní atrakce v Pasohlávkách. Nově otevřený Aqualand-Moravia v Pasohlávkách, jenom 5 minut autem, nebo 20 minut pěšky. Spousta vodních atrakcí, tobogánů, saun a pod. Pro ubytované hosty v našem zařízení poskytujeme poukaz na 10% slevu na vstupné do Aqualandu-Moravia. Popis okolí, typy na vílety: Pálava možná neoslňuje výškou svých vrcholů, zato je jedním z nejpestřejších území co do počtu společenstev rostlin a živočichů. Je domovem mnoha vzácných druhů obojživelníků. Vedle suchých skalních stepí najdete i mokřady v údolí řeky Dyje. Pálava byla v roce 1976 vyhlášena chráněným krajinným územím a v roce 1986 zapsaná na seznam biosférických rezervací UNESCO. Lednicko-valtický areál má rozlohu více než 200 km2. Do krajinného parku jsou zasazeny romantické stavby loveckých zámečků, altánů a lesních kaplí. Vévodí jim honosné zámky v Lednici a ve Valticích, kde až do roku 1945 sídlil šlechtický rod Liechtensteinů. V roce 1996 byl Lednicko-valtický areál zapsán na seznam památek světového kulturního dědictví UNESCO. Lednice novogotický zámek sloužil jako letní sídlo Liechtensteinů. Atmosféru „letního domu“ dotváří romantický park s exotickými dřevinami a tropický skleník. Hravost šlechticů se projevila i ve stavbě minaretu, který Vás na okamžik zavede do země půlměsíce. Romantická umělá hradní zřícenina Janohrad, Vás pak přenese do časů středověkých rytířů. To vše zakomponováno do krajiny místně vytvořené zámeckými zahradníky. Mikulov je malebné městečko romantiků, ležící na hranicích s Rakouskem. Prohlídkové objekty: Ditrichštejnská hrobka. Kostel sv. Jana Křtitele. Pravoslavný chám sv. Mikuláše. Zámek Mikulov a Regionální muzeum. Židovský hřbitov. Kozí hrádek- vyhlídková věž.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Rekreační zařízení TURIST leží na trase Brno - Mikulov, v centru obce Pasohlávky, 80 m od autobusové zastávky a prodejny potravin COOP. Příjezd: Autem i autobusem: po mezinárodní silnici E 461 (směr BRNO-MIKULOV) přímo do centra obce Pasohlávky. V obci Pasohlávky je dobré značení. Směrové cedule s popisem : Ubytování TURIST Pasohlávky. Vlakem: do Brna a autobusem z autobusového nádraží "ZVONAŔKA" směr Mikulov. Zastávka: Pasohlávky, u kostela. Od kostela 100 m k zařízení. Vlakem pro cyklisty: lze využít dojezd až do VRANOVIC (8 km od Pasohlávek) a na kole dojet do Pasohlávek.
 3. Vybavení objektu
  Oplocený travnatý pozemek, venkovní gril, letní terasu s bufetem. Spousta pěkných cyklotras. Garáž na kola. Parkoviště bezplatné přímo v areálu zařízení. Pobyty bez domácích mazlíčků.
 4. Pokoje
  2, 4 a 5 lůžkové pokoje se základním vybavením, sociální zařízení společné na patře.
 5. Služby
  Ubytování, snídaně. Ubytování je možné buď beze stravy, nebo se snídaní, pro kolektivy nad 20 osob je možné dohodnout předem polopenzí nebo plnou penzí. V blízkém okolí (do 200 m jsou 3 resaurace). V ATC Merkur (2 km) je spousta rekreačních možnosti: vodní sporty, minigolf, tobogán serfing a pod. Spousta stánků s občerstvením.
 6. Parkování
  Přímo v areálu zařízení je parkoviště pro auta i autobusy - zdarma
 7. Stravování
  Snídaně o prázdninách pro jednotlivce po dohodě při nástupu. Snídaně mimo prázdniny pro skupiny nad 20 osob dohodou předem.
 8. Letní aktivity
  Koupání v Aqualandu-Moravia, na dvou lagunách v ATC MERKUR (2km) výlety do blízkého okolí (Lednicko-valtický areál, Mikulov, Macocha, Vídeň aj.), cykloturistika, turistika, návštěva vinného sklípku a pod.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 48°54'12.19”N 16°32'34.69”E
telefon :+420 519 427 712
mobil :+420 602 763 483
web : http://www.rzturist.cz
chalupa Zlatá olešnice pasohlávka termalni ba termální bazén jižní morava termální koupaliště pasohlávky koupaliste pasohlávky penzion, bazén mušov%2 termalni lazně pasohlavky ubytování, polopenze, bazén mikulov ubytování bazen www.term pasohlávky koupání koupání pasohlávky Termalni koupaliste \\\"Pasohlavky\\\ TERMALNI L pasohlávky ubytování Turist Cenník lázně pasohlávky.cz pasohlavky%2 lednicko v termální koupání v Pasohlávkách Pasohlavky Turist venkovní termální bazén Mušov penzion pro děti bazen mušov bazén http://www.penziony.cz/okres-hradec-kralove/ ubytování bazén 1 noc pálavské vrchy - penziony s polopenzí zlatá olešnice bazén penzion bazén

Slevy