Ubytování Obořiště

 
Penzion Nový Rybník
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Vítejte na stránkách penzionu Nový Rybník, který se nachází u břehu stejnojmenného rybníka vzdáleného 2 km od obce Obořiště. Poloha penzionu na samotě pod hrází rybníka je jako stvořená k prožití příjemného večera s přáteli nad sklenkou vína, ke strávení odpočinkové dovolené, k pořádání oslav všeho druhu i organizování podnikových akcí. Okolní krajina, stejně jako celé Brdy nabízí širokou škálu sportovního vyžití, a tak si na své přijdou turisté, cyklisté, houbaři a všichni milovníci přírody. Ať už se rozhodnete strávit ve zdejším kraji dovolenou nebo přijedete pracovně, neváhejte a zastavte se na krátké občerstvení, oběd nebo nocleh. Těšíme se na Vás! Penzion je plně vybaven vším, co je nutné pro Váš klid a pohodlí – pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, úschovna kol, parkoviště a připojení WI-FI. Přijďte si posedět do naší restaurace a odreagujte se od starostí všedních dnů. Nerušeně relaxovat u nás můžete na zahradě s jezírkem.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Penzion Nový Rybník najdete za obcí Obořiště na samotě u rybníka. Objekt je dostupný vlastní automobilovou dopravou nebo autobusem (jezdí pouze do Obořiště).
 3. Vybavení objektu
  Nedílnou součástí penzionu je celoročně otevřená restaurace, která nabízí bohatý výběr jídel s příjemnou a ochotnou obsluhou. Restaurace je rozdělena na dvě samostatné části. Na restauraci o kapacitě 84 míst a pivnici s kapacitou 36 míst. Prostory restaurace jsou vhodné k uspořádání větších svatebních hostin, rodinných, společenských a firemních akcí, srazů apod. Hlavní dominantou pivnice jsou měděné pivní varny, které musí okouzlit každého nadšeného znalce piva. Příjemné posezení nabízí i salónek s krbem, který je laděn do vinného stylu a přilehlý salónek s klenutým stropem a samoobslužným barem s výčepem. Salónky jsou vhodné pro menší rodinné oslavy a setkání s kapacitou 20 míst. V letních měsících nabízíme navíc příjemné posezení na venkovních terasách, které poskytují jedinečný výhled na rybník či zahradu s jezírkem.
 4. Pokoje
  Zrekonstruovaná historická budova rybářské bašty Vám nabízí celkovou ubytovací kapacitu 52 pevných lůžek ve 14 nově zařízených pokojích. Vybavení pokojů plně vyhovuje nárokům na dovolenou i obchodní cesty. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, disponují vlastním sociálním zařízením, LCD televizí a WIFI připojením na internet. K dispozici je 9 čtyřlůžkových pokojů, jeden dvoulůžkový, bezbariérový pokoj a dva čtyřlůžkové apartmány skládající se ze dvou pokojů a společné koupelny s WC. Pro náročné hosty máme připravený exklusivní podkrovní dvoulůžkový apartmán.
 5. Služby
  Svatby - hostiny i obřady v přilehlém salonku, firemní akce, grilování, oslavy všeho druhu. Sportovní soustředění, školní výlety apod.
 6. Parkování
  Parkovat je možné zdarma přímo před penzionem.
 7. Stravování
  Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni, výběr z minutkových jídel, ale i něco drobného k pivu nebo vínu. Ve všední dny pro Vás navíc připravujeme lákavou nabídku poledního menu za výhodné ceny. Na talíři dostanete pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin. Restaurace nabízí prvotřídní italskou kávu zn. Lavazza a vynikající dezerty, a to i domácí výroby. Dále nabízíme vlastní točené Novorybnické pivo Baštýř. Penzion Nový Rybník samozřejmě uspokojí i milovníky vína. Nabízíme bohatou nabídku kvalitních tuzemských vín (Vinařství Dufek a Vinařství Jedlička & Novák) a zahraničních vín (italská, portugalská, francouzská vína).
 8. Letní aktivity
  Antukový tenisový kurt, hřiště na beach volejbal, dětské hřiště, trampolína, pivní lázně.
 9. Zimní aktivity
  Sauna
 10. Doplňující informace o ubytování a cenách
  Na přání zajistíme relaxační procedury v nedalekém wellness centru Svaté Pole.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 49°44'58.72”N 14°8'35.3”E
telefon :+420 318 523 562
mobil :+420 724 858 626
ubytování oboři% penzion buková brdy pension maruška nov% penzion detske hriste a beach penzion nový rybník pension obořiště dovolena na samotě u rybníka penzion kurt beach penzion u rybníka za prahou obořiště ubytování penzion žaloudek penzion nový rybník obořiště obořiště