Ubytování Nový Hrozenkov

 
Horský hotel Portáš
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Stylový horský hotel ze 30.let minulého století přímo na hřebeni Javorníků na hranici se SR. Ubytování, restaurace, celoroční provoz. Nádherné místo téměř na samotě uprostřed horské přírody (CHKO Beskydy). Výhled na Moravskoslezské Beskydy i na slovenské hory - Kysuce, Martinské hole, Malou Fatru, Nízké Tatry.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Nový Hrozenkov - Vranča - hřeben Javorníků - státní hranice. V létě možnost dojetí autem a parkování pro ubytované hosty u hotelu, v zimě na parkoviště v sedle (800m) - možno objednat odvoz věcí a osob pásovým vozidlem. Autobus 3km (Vranča točna), vlak 8km (Nový Hrozenkov) po domluvě také možnost objednání odvozu k hotelu a zpět.
 3. Vybavení objektu
  Ubytování na pokojích se soc. zařízením a TV, také na pokojích turistických se společným soc. zařízením na patře. Celodenně otevřená restaurace s širokou nabídkou nápojů a jídel i valašských a slovenských specialit. Společenská místnost s audiovizuální technikou (včetně plátna a dataprojektoru). Sauna, venkovní vyhřívaný bazén a oplocené sportovní hřiště (léto), dětské hřiště s dřevěnými atrakcemi, stolní tenis a fotbálek. Poštovna pro listovní zásilky do tuzemska i zahraničí. Venkovní posezení s ohništěm a grilem. Pokrytí v budově rychlým bezdrátovým internetem přes Wi-Fi.
 4. Pokoje
  Dvou až čtyřlůžkové pokoje. Některé pokoje s vlastním soc.zařízením (WC, sprcha) a TV, ostatní se společným soc.zařízením na patrech. Na všech pokojích umyvadlo s teplou vodou.
 5. Služby
  Možnost platby v hotovosti v Kč nebo Eurech i bezhotovostně běžnými platebními kartami. Úschovna kol nebo lyží. Možné ubytování s pejsky. Dětský koutek a venkovní dětské hřiště.
 6. Parkování
  V létě pro ubytované hosty možný příjezd autem a parkování u hotelu.
 7. Stravování
  Celodenně otevřená restaurace s barem. Pro ubytované hosty také možnost přiobjednání polo nebo plné penze, snídaně je vždy v ceně ubytování.
 8. Letní aktivity
  Křižovatka několika turistických tras, hřebenová trasa vhodná pro pěší i horskou cykloturistiku. Venkovní vyhřívaný bazén, oplocené hřiště s asfaltovou plochou na tenis, nohejbal nebo volejbal. Pro děti houpačky a pískoviště. Ohniště s posezením s výhledem na hory. V širokém okolí možný sběr borůvek, malin, ostružin a hub.
 9. Zimní aktivity
  Přímo u hotelu 2 vlastní upravované sjezdovky se dvěma vleky - jedna pro děti či začínající lyžaře, druhá středně náročná. Upravovaná hřebenová trasa pro běžkaře na Kasárne (12km) přímo před hotelem. Dalších několik sjezdovek různé obtížnosti a čtyřsedačkovou lanovkou pár minut od hotelu v sousedním skiareálu Kohútka. Možnost objednání instruktora lyžařské školy a zapůjčení lyží či běžek, pro ubytované hosty hotelu se slevou.
 10. Doplňující informace o ubytování a cenách
  Místo je vhodné zejména pro rodinné pobyty s dětmi, v zimě i pro menší lyžařské kursy. Možno pořádat i firemní akce a školení. Jinak také ideální pro pobyt a relaxaci v klidu horské přírody, hlavně mimo letní a zimní sezonu.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 49°17'41.64”N 18°14'43.63”E
telefon :+420 571 451 106
mobil :+420 604 767 827
web : http://www.hotelportas.cz
chata na port kontakt chata por chata Potáš hotely Kohutka penzion portáš novy hrozenkov chata kohutka javorniky-chata portás valassko chata kohutka a portaš horská hotel Portáš wifi kohutka chata potras horský hote chata portáška beskydy chata portáš cata portas hotel port vranča letní aktivity penzion Javorka, Valašsko hotel portas%2 hotel Portáš.cz chata pod por chata porta levne ubytování kohutka PORTAS KOHUTKA chata portáš javorníky portas silvestr hohskachataportas portas chaty www.chata portas