Ubytování Neratovice

 
Pohled z ulice
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Nabízíme levné ubytování v Neratovicích ve standardech ubytovny a penzionu. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Budova se nachází v Neratovicích 400 m od první vrátnice Spolany a 700 m od železniční stanice. Dostupnost Prahy: autem 25 min. - centrum, autobusem 30 minut.- Nádraží Holešovice, vlakem 35 min. - Masarykovo nádraží Na protilehlém břehu Labe vede cyklistická trasa č. 24, ze které se k nám dostanete po lávce na železničním mostu vyhrazené pro pěší a cyklisty. Přes most vede rovněž modrá turistická trasa. Objekt se nachází na pravé straně 300m od železničního přejezdu.
 3. Vybavení objektu
  - parkoviště - kuchyňky pro přípravu vlastních jídel - společenská místnost - samoobslužná prádelna – laundromat - nápojový automat – káva, kapučíno, horká čokoláda, čaj, latte macchiato - internetová místnost – dva počítače a laserová tiskárna - WiFi Hotspot – bezdrátové připojení k internetu
 4. Pokoje
  Pokoje ubytovny jsou vybaveny šatními skříněmi, stolkem s židlemi a ledničkou. Sociální zařízení a kuchyňky jsou společné. Lze umožnit připojení k internetu pomocí interní počítačové sítě nebo bezdrátově přes WiFi. Pokoje penzionu jsou nově zařízené a vybavené vlastní koupelnou. Připojení k internetu a zapůjčení ručníků poskytujeme u těchto pokojů v ceně ubytování.
 5. Služby
  - drobný prodej - připojení k internetu - přípravu snídaně je možné sjednat pro skupiny nad 15 osob - ostatní služby jsou uvedeny u vybavení objektu
 6. Parkování
  Přímo před budovou je vlastní parkoviště pro 24 osobních automobilů. Parkování autobusů a rozměrnějších přívěsů je možné sjednat v uzavřeném areálu za budovou.
 7. Stravování
  Pro přípravu vlastního jídla jsou k dispozici tři kuchyňky. Pro stravování je možné také využít dvě restaurace vzdálené cca 5 minut chůze od objektu - River a Plzeňská restaurace Cylindr.
 8. Letní aktivity
  cyklistika
 9. Celoroční aktivity
  V okolí je k dipozici - bowling, sportovní hala, zimní stadion, plavecký bazén
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 50°15'51.29”N 14°31'28.98”E