Ubytování Kestřany

 
Chalupa Zátaví u Písku
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Rekreační chalupa - bývalé selské stavení zařízené k obývání pro 6-7 osob se nachází v malé osadě Zátaví na řece Otavě cca 6 km od starobylého jihočeského města Písek, 102 km jihozápadně od Prahy. V zahradě (216 m2) samostatně oplocené vysokým neprůhledným plotem je možnost posezení v soukromí a grilování
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Zátaví je stará osada u zlatonosné řeky Otavy mezi Pískem a obcí Kestřany. Nedaleko chalupy (5 min chůze) teče řeka Otava, i dnes kupodivu průzračná, a blízko za humny chalupy najdete několik malebných jihočeských rybníků. Na své si zde přijdou rybáři, inline-bruslaři ocení nové hladké a málo frekventované silnice. Cyklisté a turisti využijí mimo jiné hustou síť turistických tras a lesních asfaltek v přírodním parku Písecké hory.
 3. Vybavení objektu
  Pronajímanou část objektu tvoří obytná kuchyně, dvě ložnice, prosklená veranda, předsíň, samostatná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem (el.bojler 125 l) a s WC. Obytná kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, stolem a židlemi, pohovkou (- možno použít jako přistýlku) a televizí.
 4. Pokoje
  Za kuchyní jsou dvě ložnice (3 lůžka a 4 lůžka). . Do domu je zavedena pitná voda z veřejného vodovodu. Uvedené zařízení umožňuje pohodlné ubytování pro 6 osob. (S možností ubytovat až 8 osob - níže uvedené ceny jsou pro max 6 osob, další lůžko účtujeme za příplatek 900,- Kč/týden).
 5. Parkování
  Možnost parkování ve dvoře.
 6. Stravování
  Kuchyně je plně vybavena pro vlastní vaření., případně restaurace v nedalekém Písku a v Kestřanech poskytují širokou nabídku stravování.
 7. Letní aktivity
  cyklistika, rybaření, inline bruslení, plavání ...
 8. Zimní aktivity
  běžky
 9. Celoroční aktivity
  turistika
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 49°16'37.24”N 14°6'17.81”E
mobil :+420 605 295 541
ubytování Zátaví zataví u Chata Zátaví u P% ubytovny v okoli pisku ubytování Kestřany Ubytování Ražice, Kestřany www.kestrany.cz kestrany ubytovani