Ubytování Karlovy Vary

 
Pension Hestia
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Penzion se nachází v klidné části Karlových Varů.Pokoje jsou 1 - 4 lůžkové s úhradou p o u z e za obsazené lůžko .Nejsme bezbariérové zařízení, přesto umožňujeme přístup i vozíčkářům, kteří nás stále častěji navštěvují. Recepce má nepřetržitý provoz,na každém ubytovacím patře klubovna s TV,ohřívací kouty, v recepci možnost zapůjčení žehličky, fénu / vše v ceně ubytování/.Automaty na nápoje, bagety, sušenky,čoko...Nově lze rovněž připojení internetu rovněž v ceně ubytování Možnost pronájmu školící místnosti pro cca 50 osob.Ubytování pejsků a koček a n o !!! U skupinových zájezdů lze předem sjednat jednorázovou slevu z ubytovací ceny. Ubytování c e l o r o č n ě !!!
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Pezion je velmi dobře dostupný - z příjezdové hlavní silnice od Prahy cca 300 m.Kolem penzionu lze volně parkovat, v budově a vedle ní se nachází restaurace s možností velmi dobrého stravování /denní menu za příznivé ceny/.Přibližně 10 m od budovy je oboustranně zastávka MHD, od centra města 5 zastávek. V okolí jsou dva nákupní potravinové markety, benzinová stanice cca 300 m, elektromarket, parky.Možnost výletů po okolních cyklostezkách.Thermální a kryté bazény buď busem MHD -5 zastávek nebo pěší procházkou 25 min.
 3. Vybavení objektu
  Ve vestibulu penzionu je nepřetržitá recepční služba, nápojové automaty na kávu, čoko..., coca-colu....,automat na bagety,čoko, sušenky... Na recepci lze bezplatně zapůjčit žehličku , fén , ručník...
 4. Pokoje
  Čtyřlůžkové pokoje mají válendu s úložným prostorem, komody na prádlo, šatní skříně,stůl, židle, zrcadla,poličky,TV,WIFI připojení,lednice na požádání. Dvoulůžkové pokoje s kobercem mají TV, šatní skříně ,odkládací stěny se zrcadlem, rozkládací křesla pro možnost přistýlky, noční stolky s lampičkou, poličky, internet,ručníky jsou na pokoji. Jednolůžkové pokoje mají vtupní předsíňku, koupelnu , WC/ručník, mýdlo, toalet.papír/.Pokoj s kobercem je vybaven TV, šatní skříní, komodou, nočním stolkem s lampičkou, poličkami, zrcadlem,WIFI. U všech typů pokoje lze na požádání přidat bezplatně polštář navíc.
 5. Služby
  Ubytovací služby, školící místnosti, v budově restaurační zařízení.
 6. Parkování
  V okolí budovy na veřejných parkovištích pro osobní automobily.Autobusy dle vyhlášky města mají vyhrazení záchytná parkoviště.
 7. Stravování
  Stravování lze zajistit celodenně v restauraci vedle budovy nebo přímo v budově. Potraviny lze také zakoupit k přímé spotřebě v nedalekých nákupních marketech.
 8. Letní aktivity
  návštěva bazénů, bruslařské dráhy a koupaliště, začátkem měsíce červenec MFF, Loket s jeho krásně opraveným hradem a divadelními slavnostmi v krásném přírodním prostředí v podhradí, Bečov nad Teplou s relikviářem, nedalekou nově zrekonstruovanou rozhlednu v Krásnu, Klášter Teplá směrem na M.Lázně
 9. Zimní aktivity
  možnost lyžování na nedalekých lyžařských střediscích . Autobusy i bezplatně jezdí několikrát denně tam i zpět. Thermální a krytý bazén,promenáda na kryté kolonádě.
 10. Celoroční aktivity
  Návštěva lázeňského města, kolonády,kulturních památek, naučné a turistické stezky, cyklostezky, divadlo,návštěva podzemních chodeb , muzea, krytý i otevřený bazén,galerie.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 50°14'14.42”N 12°53'33.37”E
telefon :+420 353 225 985
mobil :+420 604 226 258
web : http://www.stavebniskolakv.cz/ubytovani.htm
karlovy vary pension Hestia hestia kv strava ubytovna Hestia, Kar Pension Hestia Karlovy V penzion hestia karlovy v ubytovna hestia b Hestia ubytovna Karlovy Vary PENZION BAZÉN KARLOVY recepční služby hestia vary Hestia Karlovy Vara ubytování ubytování i se psem Karlovy Vary penzion Hestie Karlovy Vary penzion Hestia Karlo Ubytovny KV hestie kv ubytovna karlovy va pension hestia, karlovy vary restaurace hestie karlovy vary penzion HESTIA Stará Kysibelská 45 Karlovy Vary Hotel Hestia K. Va penzion hesstie karlovy vary ubytovani chodov u kar varu oension hestia karlovy vary hestia penzion pension hestia kv RECEPCE OKRES K.V. restaurace hestia k. vary PENZION HESTIA karlovy vary kontakt ubytování pro 50 lidí karlovy vary