Ubytování Horní Radechová

 
Penzion Ve Srubu
Zobrazit kontaktní údaje Online objednávka Poslat email
 1. Penzion se nachází 4km od Náchoda v klidném prostředí mezi Orlickými horami a Krkonošemi.Výchozí bod pro mnoho kulturních a turistických cílů. Krásné pěší i cyklo túry. Vhodné pro lyžaře. Příjemné ubytování ve srubové stavbě. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnou a WC.Venkovní krytá terasa, zastřešený celoroční grill, oplocené pískoviště pro děti a trampolína. Pobyt s domácími mazlíčky povolen.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Dobrá dostupnost automobilem, autobusem.
 3. Vybavení objektu
  V penzionu je vybavená kuchyňka s jídelnou. Součástí domu je prostorná veranda se stylovým posezením , u domu je zázemí pro grilování a opékání a venkovní lehátka. Oplocené pískoviště a trampolína.
 4. Pokoje
  1 pokoj přízemí dvoulůžkový s koupelnou a WC /plně vybaveno/ 1 pokoj přízemí třílůžkový s koupelnou a WC /plně vybaveno/ 2 pokoje v patře s balkonem, koupelnou a WC /plně vybaveno/ možnost přistýlky - dětská postýlka /do dvou let/ kuchyňka s mikrovlnou troubou, varnou konvicí a ledničkou
 5. Služby
  Jsme schopni zkušeným jezdcům na koni nabídnout vyjížďky do okolí, popřípadně i traily s přespáním na vzdálenějším ranči Gallop, nebo připravit grilování dle Vašich představ. Naši hosté si oblíbili kneipování v raní rose. Možnost zapůjčení kola. Uzamykatelná kóje pro kola.
 6. Parkování
  Uzavřené parkoviště před domem.
 7. Stravování
  Cena za ubytování je včetně snídaní,ostatní stravu lze poskytnout po domluvě.. Máme zde zázemí pro venkovní posezení, grilování.
 8. Letní aktivity
  Pěší turistika, cykloturistika, koupaliště Náchod, vodní nádrž ROZKOŠ u České Skalice. Tenisové kurty Náchod - Běloves.
 9. Zimní aktivity
  Na běžkách možnost i v okolí penzionu. Sjezdovky - možno využít díky poloze penzionu lyžařská střediska Krkonoš i Orlických hor. Nejblíž 16km Olešnice v Orlických horách, velmi vhodná pro rodiny s dětmi. 30min. autem od našeho penzionu se nachází v Polsku lyžařské středisko Zeileiniec - 20 sjezdovek 8 osvětlených 11000osob za 1hod. Bruslení - zimní stadion Náchod nebo rybník Radechová.
 10. Celoroční aktivity
  zámky - Náchod, Nové Město n/M, Opočno, Rychnov, Častolovice, Ratibořice, Nechanice muzea - Police n/M stavebnice MERKUR, Česká Skalice Boženy Němcové, kláštery - Broumov, Kuks opevnění z dob II.světové války - Dobrošov, Hanička, Březinka pevnost z dob Josefa II. s podzemními chodbami Jaroměř - Josefov vodní nádrž ROZKOŠ - ráj vodních sportů a rybářů Adršpašské a Teplické skály, Broumovské stěny POLSKO - lázně Kudowa Zdroj, Dušniky, tržnice, pstruhové farmy, aguapark, muzeum řemesel, hraček, žab
 11. Doplňující informace o ubytování a cenách
  Okolí penzionu tvoří krásná příroda, je to stranou od centra města, které ale zároveň není daleko. Vhodné pro rodiny s dětmi a ty kteří hledají klid.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 50°27'54.45”N 16°8'52.38”E
telefon :+420 721 836 647
mobil :+420 730 811 537
web : http://www.penzionvesrubu.cz/
srub silvestr radechová ubytování Ve Srubu *** penziony sruby ubytování ve srubu pro 2 osoby ubytován%C penzion ve s stylové ubytování ve srubu srub horní radechová srubové penziony Silvestr na srubu penzion sruby levné ubytování srub ubytování srub středočeský kraj silvestr ve srubu penzion ve srube silvestr ubytování ve srubu silvestr srub ubytovani silvestr srub \\\"Ve Srubu\\\ stavby sruby ceník ubytování srub penzion Ve srubu Horní Radechová sruby ubytování http://www.penziony.cz/okres-hradec-kralove/ sruby penzion Penzion ve srub Ve Srubu ve srubu Horni Radechova penzion ve srubu