Ubytování Horní Radechová

 
Pohled na penzion
Zobrazit kontaktní údaje Online objednávka Poslat email
 1. Nový stylový penzion se nachází blízko centra Náchoda - cca 4 km. Je to srubová stavba, zasazena do krásné přírody s možností strávit zde příjemnou dovolenou. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením a balkónem,Tv+sat na pokoji. Uzavřené parkoviště před domem. - více Ideální pro rodinnou dovolenou, jelikož je penzion zasazen do krásné přírody a zároveň je blízko od centra Náchoda, kde lze využít veškerých sportovních a kulturních služeb. Pobyt s domácími mazlíčky povolen.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Dobrá dostupnost automobilem, autobusem.
 3. Vybavení objektu
  Součástí domu je prostorná veranda se stylovým posezením,u domu je zázemí pro grilování a opékání.V penzionu je vybavená jídelna.
 4. Pokoje
  Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, a balkónem,Tv+sat
 5. Služby
  Jsme schopni zkušeným jezdcům na koni nabídnout vyjížďky do okolí, popřípadně i traily s přespáním na vzdálenějším ranči Gallop, nebo připravit grilování dle Vašich představ.
 6. Parkování
  Uzavřené parkoviště před domem.
 7. Stravování
  Cena za ubytování je včetně snídaní,ostatní stravu lze poskytnout po domluvě.. Máme zde zázemí pro venkovní posezení, grilování.
 8. Letní aktivity
  Veškeré sporty včetně tenisu, squashe, plavání v krytém bazénu nebo koupališti, fotbal, bruslení, atd. lze provozovat v centru Náchoda(cca 4Km).
 9. Zimní aktivity
  Větší lyžařské středisko je vzdáleno cca 30Km Deštné v Orlických horách, Mladé Buky, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně a dalsí střediska.
 10. Celoroční aktivity
  Tenis, squash, plavání a klasické celoroční sporty lze provozovat v centru náchoda cca4km.
 11. Doplňující informace o ubytování a cenách
  Okolí penzionu tvoří krásná příroda, je to stranou od centra města, které ale zároveň není daleko. Blízko se nachazí jezero s možností koupání.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 50°27'54.45”N 16°8'52.38”E
telefon :+420 721 836 647
mobil :+420 602 628 910
web : http://www.penzionvesrubu.cz/
srub silvestr radechová ubytování Ve Srubu *** penziony sruby ubytování ve srubu pro 2 osoby ubytován%C penzion ve s stylové ubytování ve srubu srub horní radechová srubové penziony Silvestr na srubu penzion sruby levné ubytování srub ubytování srub středočeský kraj silvestr ve srubu penzion ve srube silvestr ubytování ve srubu silvestr srub ubytovani silvestr srub \\\"Ve Srubu\\\ stavby sruby ceník ubytování srub penzion Ve srubu Horní Radechová sruby ubytování http://www.penziony.cz/okres-hradec-kralove/ sruby penzion Penzion ve srub Ve Srubu ve srubu Horni Radechova penzion ve srubu