Ubytování Horní Planá

 
Pension Adam
Zobrazit kontaktní údaje Online objednávka Poslat email
 1. Penzion ADAM ( www.pensionadam.cz, info@pensionadam.cz, +420 775 672 414) nabízí velmi pěkné a přitom levné ubytování v klidném a tichém centru města Horní Planá v lokalitě Lipno, Šumava. Pension disponuje 25 lůžky v 6ti prostorných apartmánech včetně 2 apartmánů vybavených samostatnými kuchyněmi ( stůl pro 4 osoby, lednice, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice + příslušenství k vaření). Stůl, lednice, varná konvice a základní nádobí pro přípravu občerstvení nebo snídaně je k dispozici i ve všech dalších 4 apartmánech. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (WC + koupelna se sprchovým koutem). Na pokojích k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu. Pro rodiny s malými dětmi můžeme zapůjčit dětskou postýlku. Nabízíme možnost celodenního stravování v nekuřáckém prostředí. K pensionu patří uzamykatelné osvětlené parkoviště pro automobily a motocykly a uzamykatelný prostor pro jízdní kola, lyže apod. V okolí lyžařské středisko Hochficht, Kramolín. Pension byl v poslední době kompletně rekonstruován a nově vybaven. Vhodné také pro rodinné pobyty s dětmi, oddělené ložnice v apartmánech, plně vybavené kuchyňky. Společenská mistnost. Ideální místo pobytu pro všechny, kdo vyhledávají levné ubytování na Lipně nebo ubytování na Šumavě. Vhodné také pro rodinné pobyty s dětmi, oddělené ložnice v apartmánech, plně vybavené kuchyňky. Společenská místnost.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Pension je situován ve středu náměstí, v klidné části přímo proti kašně a je výborným strategickým bodem pro výlety do okolí (okolí pensionu nabízí široké využití kulturní i sportovní - krásnou písčitou pláž, výlety do okolní nádherné přírody, muzeum Adalberta Stiftera, širokou síť cyklostezek, lyžařské středisko Hochficht z druhé strany Smrčiny). Autobusová zastávka je vzdálena 200 m, na vlakové nádraží dojdete v klidu za 4 minuty a pláž stejně jako převoz přes lipensku přehradu je vzdálena 300 m.
 3. Vybavení objektu
  Pension disponuje 25 lůžky v 6 pokojích včetně 2 apartmánů vybavených kuchyňskými kouty. Ve všech pokojích je lednice + varná konvice a základní nádobí pro přípravu snídaně. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení ( WC + sprchový kout ). K pensionu patří uzamykatelné osvětlené parkoviště pro automobily a uzavřený prostor pro jízdní kola, lyže apod.
 4. Pokoje
  Všechny pokoje jsou po kompletní rekonstrukci v roce 2007 a 2008 a jsou moderně a vkusně zařízeny. Každý pokoj má samostatné WC a sprchový kout. V každém pokoji je lednice, varná konvice + základní nádobí pro přípravu snídaní. V některých pokojích je TV + satelit. Ve dvou apartmánech je plně vybavená kuchyňka s lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím pro přípravu celodenní stravy. Na pokojích k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu. Pro rodiny s malými dětmi můžeme zapůjčit dětskou postýlku.Všechny pokoje jsou prostorné a mají bohaté úložné prostory + předsíňky.
 5. Služby
  V naší restaurace je možné v letním období objednat snídaně (v létě provoz od 8.00 do 22.00, jinak od 15.00 do 21.00), v ostatních měsících je provozována jako kavárna a je zde možné v odpoledních a večerních hodinách příjemně posedět a využít její nabídky výborné kávy, alkoholických i nealkoholických nápojů, pohárů, salátů, pizzy apod. V kavárně je možné zapůjčit denní tisk či využít bezplatného připojení k internetu ( WiFi ). Pro větší skupinu hostů můžeme zajistit prostory ve společenské místnosti - vhodné pro uzavřenou společnost, školení, firemní večírky, setkání spolužáků apod. Zajistíme i dodávku pití příp. základního občerstvení (točené nebo lahvové pivo, víno, nealko). Zajišťujeme smluvně i polopenzi nebo plnou penzi v samostatném nekuřáckém salonku blízké restaurace.
 6. Parkování
  Součástí pensionu je vlastní osvětlené a uzamykatelné parkoviště - pro hosty zdarma.
 7. Stravování
  V naší restaurace je možné v letním období objednat snídaně (v létě provoz od 8.00 do 22.00, jinak od 15.00 do 21.00), v ostatních měsících je provozována jako kavárna a je zde možné v odpoledních a večerních hodinách příjemně posedět a využít její nabídky výborné kávy, alkoholických i nealkoholických nápojů, pohárů, salátů, pizzy apod. V kavárně je možné zapůjčit denní tisk či využít bezplatného připojení k internetu ( WiFi ). Zajišťujeme smluvně i polopenzi nebo plnou penzi v samostatném nekuřáckém salonku blízké restaurace.
 8. Letní aktivity
  Cykloturistika, sjíždění Vltavy na raftu nebo kanoích, koupání - Lipno, jachting, golf. Bobová dráha - Lipno Kramolín.
 9. Zimní aktivity
  Lyžování - Hochficht, Lipno Kramolín.
 10. Celoroční aktivity
  Turistika, výlety do okolí ( Šumava, Lipno, Český Krumlov ).
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 48°46'1.85”N 14°1'53.85”E