Ubytování Dolní Morava

 
Penzion Dolní Morava 20
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Penzion Dolní Morava. Pro svoji dovolenou nenajdete lepší místo než v našem penzionu. Uprostřed nádherné přírody na úpatí Kralického Sněžníku mezi Jeseníky a Orlickými horami.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  GPS: 50°7'14.316"N, 16°47'49.958"E
 3. Vybavení objektu
  Penzion: disponuje 5 dvoulůžkovými pokoji a 2 obývacími pokoji s TV, z nichž součásti jednoho obývacího pokoje jsou ještě 2 lůžka. Každý obývací pokoj navíc má rozkládací sedačku pro uložení 2 osob. Sklep: posezení ve vytápěném sklepním prostoru pro plnou kapacitu návštěvníků, včetně sociálního zařízení a kuchyňky. Součástí je malý výběr moravských vín a Plzeňského Prazdroje. Vedle penzionu je vybudovaný altán s krbovištěm pro posezení v letních měsících.
 4. Pokoje
  1.NP: Kuchyň, 1 x obývací pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, předsíň, garáž pro lyžařské vybavení a kola, terasa se zahradním nábytkem. 2.NP: 4 x dvoulůžkový pokoj, 1 x obývací pokoj se 2 lůžky, koupelna s rohovou vanou a WC. Sklep: Posezení ve vytápěném sklepním prostoru pro plnou kapacitu návštěvníků, včetně sociálního zařízení a kuchyňky.
 5. Služby
  Ubytování
 6. Parkování
  Vlastní garáž v objektu.
 7. Stravování
  Vlastní stravování.
 8. Letní aktivity
  Cyklistika, turistika, houbaření, boruvkaření, hrady a zámky.
 9. Zimní aktivity
  lyžování sjezdové, swowboardpark, flowpark, upravované běžkařské trasy
 10. Celoroční aktivity
  Turistika
 11. Doplňující informace o ubytování a cenách
  Otevřeno celoročně.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 50°7'14.24”N 16°47'49.79”E