Ubytování Dolní Morava

 
Horský Hotel Morava
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Hotel Morava se nachází v obci Dolní Morava (700 m n.m.) na úpatí horského masívu Králického Sněžníku (1423 m n.m.). Tento koutek na pomezí Čech a Moravy je plný nádherné přírody, čistého vzduchu, průzračné vody v řece a je ideálním prostředím pro váš aktivní i pasivní odpočinek v zimě či v létě.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Hotel se nachází 30 m od hlavní silnice, která prochází obcí Dolní Morava
 3. Vybavení objektu
  Součástí hotelu je bar a restaurace s denní kuchyní. Snídaně formou švédského stolu, možnost polopenze, plné penze. Domácí kuchyně, dieta po dohodě, rodinné oslavy, večírky. Provozní doba: 8.00 hodin – 22.00h. K dispozici je společenská místnost (40 míst) s krbem, TV a DVD přehrávačem. V teplejších měsících mohou hosté posedět na letní zahrádce, je zde také otevřené ohniště a gril, nechybí dětský koutek a hřiště s pískovištěm a prolézačkami. V hotelu je také půjčovna kol.
 4. Pokoje
  Ubytovací kapacita hotelu činí 55 míst. Hosté mají k dispozici 13 dvou až čtyřlůžkových pokojů (s možností přistýlky). Pokoje s příslušenstvím pro 4 osoby jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Ostatní pokoje jsou standardně vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé z pokojů mají balkón, sociální zařízení je k dispozici na patře. Hotel je elektricky vytápěn, pokoje jsou prakticky, ale příjemně vybaveny pro pohodlný pobyt.
 5. Služby
  - půjčovna kol - úschova kol a lyží - dětská postýlka kzapůjčení - jídelní židle k zapůjčení
 6. Parkování
  U hotelu
 7. Stravování
  Restaurace v objektu.
 8. Letní aktivity
  Sport v létě: Králíky - multifunkční sportovní areál (basketbal, nohejbal, malá kopaná, tenis). Dolní Morava - sportovní areál (fotbal, tenis), minigolf, bobová dráha U Slona (07/2011). Další možnosti: minigolf (Dolní Morava), tenis (Šanov, Červená voda, Lichkov). Koupání: koupaliště Králíky (8 km), Velké Losiny (20 km). Cyklistika, pěší výlety po okolí.
 9. Zimní aktivity
  Sport v zimě: Ski areál Sněžník (7,1 km sjezdových tratí , sáňkařská dráha). Skipark Červená voda (2150 m dlouhá sjezdovka). Freestylepark Větrný vrch (snowboard, freestyle). Skiareál Šanov (areál vhodný pro rodiny s dětmi – 2 sjezdovky o délce 700 a 500 m). Skiareál Mladkov-Petrovičky (2 sjezdové tratě + snowboard). Běžky, sáňky.
 10. Celoroční aktivity
  Krajina pod Králickým Sněžníkem se pyšní civilizací nepříliš zasaženou a skutečně čistou přírodou. Můžete zde navštívit národní přírodní rezervaci a lokalitu Natura 2000 Králický Sněžník, jejíž součástí je mimo jiné také pramen řeky Moravy. Krásný výlet nabízí výstup na vrch Klepý, nazývaný také Střecha Evropy, z jehož úbočí stékají vody do tří evropských moří. Za návštěvu stojí také přírodní parky Jeřáb, Suchý vrch – Buková hora nebo významná lokalita Tichá Orlice. Velmi atraktivní je systém československých vojenských opevnění rozesetých po okolí.
 11. Doplňující informace o ubytování a cenách
  Velmi rádi pro Vás připravíme a zajistíme individuální společenský či volnočasový program, uspořádáme zabijačku, grliování atd. Hotel je ideálním místem pro nejrůznější semináře, školení, soustředění, sportovní kurzy, firemní či rodinné oslavy.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 50°7'28.37”N 16°47'58.63”E
telefon :+420 725 575 821
mobil :+420 602 232 852
ubytovani kralický snežník Králický Sněžník hotel Morava volné portály pro penziony- ubytování ubytova škola v prírode hotel Morava horskyhotelmorava-ustinadorpici pramen reky moravy gps poloha tydenni putov hotel morava kr hotel dolní morava školy v přírodé morava pramen rudé vody horský hotel na moravě horni morava zimni ubytovani dolni morava sněžné dělo dolní morava projíždky na koních stříbro a okolí penzion horní morava horní morava horní morava ubytování krajové speciality na jesenicku hotel morava jeseník Ubytování Horní Morava levné ub hotel morava karlov ubytování penzion Morava Horni Morava