Ubytování Bystřice nad Pernštejnem

 
Hotel Angela
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Restaurace a pizzerie Je oblíbená díky příjemnému prostředí, kde budete rádi odpočívat, povídat si s přáteli nebo vychutnávat odpolední oběd s kolegy. Můžete přijít na polední menu, nebo pro Vás máme připravenou širokou nabídku výborných pokrmů a nápojů. Pro skupinky hostů, kteří chtějí mít více soukromí, máme připravený salonek. Od 10.1. 2011 jsme změnili styl restaurace a zaměřili jsme se především na steakovou kuchyni. Můžete si vychutnat z kuřecího - prsní i stehení steaky. Vepřového - krkovička, kotlet, panenka. Hovězí - pouze pravá svíčková, jiné hovězí maso na našem minutkovém lístku nenajdete. Dále jsme rozšířïli naši nabídku o koktejlové menu, ve kterém si můžete vybrat až ze 40 druhů míchaných nápojů. Věříme, že se Vám bude u nás líbit a že se budete rádi vracet. Pro více informací ... Hotel Naše hotelové pokoje jsou umístěny jak na náměstí, tak především v klidové zóně za náměstím. Všechny jsou nově vybudované a vybavení částečně po rekonstrukci. Stále pracujeme na vylepšování a snažíme se vybudovat co nejpohodlnější a nejpříjemnější prostředí pro naše hosty. Podívejte se na fotografie. Pro naše hosty připravujeme stále nové pobytové balíčky a uskutečňujeme i pobyty podle individuálních požadavků našich hostů. Největší pochvalou je, že se naši hosté rádi vracejí. Pro více informací ... emailem nebo po telefonu. Konferenční sál Potřebujete se v klidu poradit o důležitých firemních záležitostech? Chcete pozvat Vaše důležité zákazníky, nebo si prostě jen vydechnout? Náš hotel s konferenčním sálem, restaurací a velikou nabídkou sportovního, relaxačního i kulturního vyžití v našem okolí je pro Vás přímo ideální. Zavolejte, jsme tu pro Vás.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Hotel Angela je umístěn přímo na malebném náměstí města Bystřice nad Pernštejnem. Ubytovací část je odvrácena do klidné zahrady s pěší zónou. V případě zájmu o odvoz z nádraží nás kontaktujte předem a vůz pro Vás bude připraven. Poloha hotelu je velice atraktivní, tyčí se v samém centru města přímo uprostřed hlavního náměstí, tím pádem je obklopen vším, co by případně náš zákazník potřeboval.
 3. Vybavení objektu
  V hotelu je návštěvníkům k dispozici restaurace pro 80 osob s možností výběru jídel jak domácí tak i zahraniční kuchyně a širokým sortimentem nápojů.Dále pak salonek pro 25 osob, konferenční sál pro pořádání soukromých a společenských akcí s kapacitou 60 osob. Venkovní sezóní zahrádka. Pro vyloženě "alkoholové mejdany", při kterých je dovoleno se až bezhlavě odvázat, jsme vybudovali sklepní bar se metr širokými stěnami, které zaručují naprostou zvukovou izolaci... Nebojte se odvázat, u nás Vás nebudeme krotit ;)
 4. Pokoje
  Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a procházejí celkovou rekonstrukcí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, telefon a bezdrátové připojení na internet. Pokoje jsou tří, dvou a jednolůžkové, většina s možností přistýlky.
 5. Služby
  Sportovní vyžití SPORTOVNÍ HALA - Bowling, kuželky, bazén, aerobik, vodní aerobik, posilovna CYKLOTURISTIKA - 40 km upravených cest pro cyklisty. Po stezkách s vodomilem zubří zemí. Kola Vám uschováme JÍZDA NA KONI - Po domluvě lze objednat na Vámi určený čas RYBAŘENÍ - Možnost zakoupit na recepci hotelu denní povolenku. Výběr z 5 Rybníků BĚŽKY - 30 km upravených cest. SJEZDOVKY - Mnoho lyžařských areálů možnost i sedačkové lanovky. PAINTBALL - Vhodné pro firmy, spolky a školy LANOVÁ DRÁHA - Množstevní slevy, pro rodiny, pojištění samozřejmostí Ideální pro rodiny s dětmi! Víme, že v současné době se v České republice špatně hledají pobyty pro rodiny s dětmi. Co když bude pršet? Co budeme dělat pak? Co když je to nebude bavit? Je tam i něco jiného? To se Vám u nás nestane. U nás najdete řadu možností, jak si užít pobyt s dětmi: * Přímo ve městě je lanová dráha Siesta. Můžete si pro menší děti zvolit nízkou lanovou dráhu hned nad zemí, nebo po natrénování zdolávat s bezpečným zajištěním a s instruktorem i výšky. * Pár minut pěšky je nově vybudované koupaliště s dětským bazénem a koutkem. * Ve městě u nádraží je jezdecký klub. Můžete se projet na koni a nebo děti jen nechat svézt. * Již dlouho slibujete dětem, že půjdete na ryby? Dejte vědět. My to pro Vás zařídíme. * Bude pršet? Zajděte si do kryté sportovní haly, vzdálené pouhých 200m od hotelu. Zahrajte si banbington, volejbal, squash, nohejbal, vybišu. Nebo si zaplavejte v krytém bazénu a nebojte se vyzkoušet horolezeckou stěnu! Bude se Vám i dětem líbit. * Hrajete tenis? I ten si můžete u nás zahrát. * Vyzkoušejte si paintball! Konečně si to s Vámi dětičky mohou na férovku rozdat. * A okolí je přímo ideální na výlety na kolech. * Určitě s dětmi musíte navštívit westernové město Šiklův mlýn a Strašidelný zámek. Je to jen kousek a den Vám na to nebude stačit. * Zdá se Vám westernové městečko moc velká show? Proč ne. Oblečte se do dobových krojů a můžete se vmísit mezi domorodé obyvatele westernového města ve Strážku, kde probíhá každodenní život jako tehdy... * Nemůžete odjet z Bystřice nad Pernštejnem a nenavštívit přímo pohádkový hrad Pernštejn. * Dětem se bude líbit i výlet k Vírské přehradě. Autem vyjedete až na přehradní hráz a pak se můžete vydat na naučnou stezku okolo přehrady. * V blízkém okolí hotelu jsou další tři zříceniny. Dřevěné meče a vzhůru do boje s rytíři. A když budete mít štěstí, můžete navštívit Rytířský turnaj ve Smrčku. * Trochu adrenalínu a rámusu? Hurá na motokros. V Dalečíně je vyhledávaná motokrosová dráha Písecká zmole. Po cestě zpátky můžete navštívit muzeum veteránů aut i motorek. * A na Macochu to z hotelu také není vůbec daleko. A tu známe všichni. A spoustu akcí pro Vás již připravujeme i na zimní sezonu. Několik sjezdovek v okolí, desítky kilometrů upravovaných běžeckých tratí, ledová horolezecká stěna se na Vás těší již dnes.
 6. Parkování
  Parkování je vyhrazeno za hotelem na soukromém parkovišti. Celý hotel včetně parkoviště je střežen kamerovým systémem.
 7. Stravování
  Ke stravování hostů slouží hotelová restaurace. V případě uzavřených skupin je jídlo servírováno v salonku . Snídaně - standardní, na požádání lze připravit snad cokoliv , večeře dle jídelního lístku. Za příplatek pokojový servis
 8. Letní aktivity
  Koupaní, houbaření, výlety po okolí , sportoviště, Bystřicko bylo zvoleno "Turistickou destinací roku 2010", a každý rok zde něco nového vyroste.
 9. Zimní aktivity
  Nedaleko od hotelu je rozhledna Karasín ve výšce 700m nad mořem . U této rozhledny je situována velmi kvalitní sjezdovka pro milovníky lyžování .Dále je v okolí spousta běžkařských tratí.
 10. Celoroční aktivity
  200 m od hotelového komplexu se nachází sportovní areál s celou řadou možností sportovního využití. jsou zde venkovní i vnitřní bazény, posilovna, různá hřiště, bowling, horolezecká stěna a řada dalších. V okolí města je spousta tratí jak pro běžkaře, tak pro milovníky kola.
 11. Doplňující informace o ubytování a cenách
  10km od hotelu je proslavené westernové městečko Šiklův mlýn, 6 km je Strašidelný zámek, 8 km je Hrad Pernštejn, 8 km Vírská přehrada . Dále je v okolí celá řada kulturních, ale i turistických památek. Sdělte na recepci Vaše zájmy a my Vám už připravíme cíle, které by jste neměli vynechat. Naše prezentace na Penziony.cz : Hotel Angela - ubytování Bystřice nad Pernštejnem
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 49°31'25.31”N 16°15'34.22”E
telefon :+420 725 055 502
mobil :+420 725 055 503
web : http://www.hotelangela.eu
Apartmány Novotný hotel Angela telefon dolní heřmanice levné ubytování Bystřice nad Pern. penzion bystřice pod Pernštejnem Penzion V motokros dalečín paintball bystřice nad pernštejnem FOTKY motokrosová trať dalečín rytíři na Opatově 2010 penzion hubert bozi dar angela penzion Bystřice angela byst penzion byst penzion u sportovni haly bystrice nad pernstejnem ubytovna boží dar apartmánový dům boží dar ubytování milovice bozi dar Pension Čáda - Boží Dar Boží dar-penziony a hotely penzion sv. anna bozi dar Hotel, Boží Dar http://www.penziony.cz/okres-hradec-kralove/ bowling Ange angela bozi dar jidelni listek levné ubytování Bystřice nad Pernštejnem cena restaurace Hotel Angela levné ubytování Bystřice nad Pernštejnem zámeček bystřice nad pernštejnem